2000 s.c. Grupa konsultingowo-usługowa

Kursy i szkolenia dla spawaczy

Usługi spawania i zgrzewania
ul. Igołomska 14b, 31-752 Kraków Nowa Huta, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
2000 s.c. Grupa konsultingowo-usługowa

Informacje

Opis działalności
Grupa konsultingowo-usługowa istnieje w branży od 2000 roku. Zajmuje się przeprowadzaniem profesjonalnych szkoleń dla spawaczy. Siedziba działalności znajduje się w Krakowie. Właścicielami są Adam i Marta Kocon.
Produkty i usługi
Grupa konsultingowo-usługowa 2000 specjalizuje się w przeprowadzaniu specjalistycznych kursów i szkoleń dla spawaczy, które pozwalają na zgłębienie wiedzy i odkrycie tajników w dziedzinie techniki i technologii spawania. W ofercie znajduje się szeroki wybór kursów podstawowych i specjalistycznych, do których należą przede wszystkim kurs obsługi suwnic, wind, wózków widłowych oraz ręcznego cięcia plazmowego i tlenowego. Interesanci zapoznawani są z różnymi rodzajami pozycji spawania. Należą do nich w szczególności:

- pozycja spawania podolna,
- pozycja spawania pionowa z góry na dół,
- pozycja spawania pionowa z dołu do góry,
- pozycja spawania okapowa,
- pozycja spawania naścienna,
- pozycja spawania naboczna.

Po zakończeniu kursów każdy uczestnik otrzymuje świadectwo egzaminu spawacza. Możliwe jest także uzyskanie licencji na egzaminowanie spawaczy. Interesanci mogą liczyć na pełen profesjonalizm i fachową obsługę. Wizytówką działalności są najlepsze ceny na rynku.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

2000,