Grzegółka Józef Usługi Transportowe

Usługi transportowe na terenie Polski, państw UE i Azji

Transport samochodowy
ul. Kłosowa 9, 31-985 Kraków Nowa Huta, małopolskie
(4 opinie) napisz opinię

Kontakt

Telefon
692 415 100
Adres korespondencyjny
ul. Kłosowa 9, 31-985 Kraków Nowa Huta, małopolskie

Informacje

Opis działalności
Firma Józefa Grzegrzółki specjalizuje się w usługach transportowych. Jej siedziba znajduje się w Krakowie, a początki działalności przedsiębiorstwa sięgają 1991 roku. Przez lata obecności na rynku przewozów towarowych firma wyrobiła sobie opinię solidnego przewoźnika. Najlepszym potwierdzeniem jest posiadany Certyfikat Rzetelnego Przewoźnika.
Produkty i usługi
Usługi transportowe to zadanie jakim od niemal 30 lat zajmuje się firma Józefa Grzegrzółki. Przedsiębiorstwo posiada liczną flotę sprawnych pojazdów, takich jak ciężarówki o zróżnicowanym udźwigu. Firma posiada samochody z zabudowami chłodniczymi, plandekami, izotermami, a także ciężarówki silosy, zestawy niskopodwoziowe i wywrotki. Część z pojazdów wyposażona jest w paleciaki,dźwigi HDS oraz klapy samozaładowcze. Ciężarówki są regularnie sprawdzane pod kątem usterek, a ich kierowcy przechodzą szkolenia. Kierujący pojazdami dbają o bezpieczeństwo użytkowników dróg i samego ładunku , który na czas transportu jest objęty ubezpieczeniem.

Firma podejmuje się nawet najtrudniejszych i najbardziej niezwykłych zleceń. Zapewnia indywidualne podejście do każdego zamówienia, dotrzymywanie terminów i konkurencyjne ceny. Może załadować ładunek nawet w ciągu godziny i bardzo szybko dotrzeć na wskazane miejsce. W tym celu zajmuje się usługami spedycyjnymi, czyli planowaniem transportu. Ponadto oferuje:
• magazynowanie
• dystrybucję towarów z magazynu
• przyjmowanie zamówień
• wystawianie faktur

Nazlecenie klientów możliwa jest też obsługa zwrotów i reklamacji oraz gospodarowanie zwrotnymi opakowaniami.

Więcej o firmie Józefa Grzegrzółki można przeczytać na stronie internetowej. W sprawie firmowej oferty najlepiej kontaktować się telefonicznie lub mailowo.

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi na terenie całego kraju, m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
P
Paweł
2019-06-03 11:42:09
polecam, wszystko sprawnie wykonują.
.
.
2017-01-03 19:20:48
Polecam Firmę. Szczególnie panowie pomogą w trudnych sytuacjach i doradzą.
A
Andrzej
2017-01-03 18:57:36
Jest OK.:)
B
Bolzone
2016-10-04 16:53:52
Polecam firmę.