Gabinet Psychologiczny mgr Elżbieta Kęsek-Radosz

Pomoc doświadczonego psychologa

Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci
os. Centrum E 19/21, 31-934 Kraków Nowa Huta, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
605 428 979
124257687
605428979
http://www.psychologkrakow.com
Gabinet Psychologiczny mgr Elżbieta Kęsek-Radosz

Informacje

Opis działalności
Gabinet Psychologiczny pod kierownictwem magister Elżbiety Kęsek-Radosz znajduje się w Krakowie. Do gabinetu przyjmowane są zarówno osoby dorosłe jak i dzieci oraz młodzież.
Produkty i usługi
Gabinet prowadzi psycholog z ponad 30-letnim doświadczeniem zawodowym, zdobytym w pracy z osobami dorosłymi oraz młodzieżą i dziećmi. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Osoby korzystające z usług tego gabinetu mają zapewnioną dbałość o respektowanie standardów, przestrzeganie zasad etyki psychologicznej. Profesjonalizm, indywidualizacja podejścia, rzetelność w przekazywaniu informacji dotyczących możliwości pomocy, zachowanie tajemnicy zawodowej to cechy, do których przywiązujemy dużą wagę.
Pomoc psychologiczna dedykowana jest każdemu pacjentowi poczynając od dzieci od 3 roku życia. W gabinecie realizowane są konsultacje, porady psychologiczne i terapia psychologiczna poparte wcześniejszymi badaniami i wystawieniem opinii.

Ponadto gabinet wykonuje:
- psychoedukacja (dla osób indywidualnych, szkół, firm, instytucji)
- kompleksowa opieka psychologiczna dla szkół, firm, instytucji (badania i opinie psychologiczne, warsztaty edukacyjno profilaktyczne, pomoc psychologiczna) program opieki opracowywany jest zgodnie z potrzebami klienta

Pomoc psychologiczna dedykowana jest osobom posiadających problemy z funkcjonowaniem w warunkach stresu, trudności emocjonalne, zaburzenia nerwicowe, funkcjonowanie z przewlekłą chorobą oraz problemy psychosomatyczne, zaburzenia związane z jedzeniem oraz
kryzys związany ze stratą (rozwód, odejście bliskiej osoby, utrata pracy, zmiana warunków życia)

Pomoc psychologiczna przydaje się osobom borykającym się z:
- problemy osób współuzależnionych (członkowie rodzin i/lub osoby bliskie dla osób uzależnionych)
- trudności w związkach (małżeńskich, narzeczeńskich, trudności - również decyzyjne - w parach)
- niepowodzenia i trudności szkolne
- trudności wychowawcze
- samopoznanie i rozwój osobisty
Marki i specjalizacje
Gabinet Psychologiczny w Krakowie jest do dyspozycji Pacjentów od poniedziałku do soboty. Elastyczny czas pracy oraz duża dyspozycyjność psychologa gwarantują możliwość bardzo szybkiej pomocy psychologicznej.
Aby zapisać się na wizytę, należy dokonać rejestracji telefonicznej.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń