Bil-Max Wykładziny Dariusz Olbratowski

Wykładziny z dostawą i montażem!

Hurtownie dywanów i wykładzin
os. Spółdzielcze 10/2, 31-431 Kraków Nowa Huta, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Bil-Max Wykładziny Dariusz Olbratowski
os. Spółdzielcze 10/2, 31-431 Kraków Nowa Huta, małopolskie
NIP
6783143930
Telefon
Bil-Max Wykładziny Dariusz Olbratowski

Informacje

Opis działalności firmy Bil-Max Wykładziny Dariusz Olbratowski w Kraków
Zapraszamy do współpracy z firmą Bil-Max Wykładziny Dariusz Olbratowski! Znajdziesz nas w miejscowości Kraków, w województwie małopolskim. Od 2023 zajmujemy się sprzedażą dywanów i wykładzin. Klienci doceniają nas za zaangażowanie – od zawsze stawiamy na partnerskie relacje i indywidualne podejście. Nim zaproponujemy rozwiązania szyte na miarę potrzeb, chcemy dokładnie poznać Twoje oczekiwania. Skontaktuj się z nami.
Produkty i usługi
Dostarczamy wysokiej jakości wykładziny do obiektowych mieszkalnych, biurowych, przemysłowych, a także lokali o różnym przeznaczeniu, placówek oświatowych i nie tylko. Ich zaletą jest to, że świetnie wygłuszają pomieszczenie, zapewniają estetykę w pomieszczeniach i są przyjemne w dotyku. Wymagają tylko regularnego odkurzania i prania raz na jakiś czas.

Zajmujemy się sprzedażą i montażem różnorodnych wykładzin podłogowych, w tym:

- wykładzin PCV,
- wykładzin dywanowych,
- wykładzin winylowych.

Nasza oferta obejmuje szeroki wybór wykładzin o zróżnicowanych wzorach, kolorach i materiałach, dopasowanych do różnorodnych potrzeb klientów. Na miejscu chętnie też doradzamy przy wyborze produktu, aby spełnił on wszystkie oczekiwania klienta.

Dzięki naszemu doświadczeniu i podejściu zapewniamy kompleksową obsługę, gwarantując trwałość i estetykę podłóg na lata.

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do kontaktu i podjęcia współpracy!
Zasięg działania
Firma Bil-Max Wykładziny Dariusz Olbratowski z lokalizacji: Kraków świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń