Kaczmarczyk Romuald. Stolarstwo

Specjalizujemy się w produkcji mebli na zamówienie

Meble na zamówienie
ul. Stopki 23, 31-998 Kraków Nowa Huta, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
663 318 012
603318012
Adres korespondencyjny
ul. Stopki 23, 31-998 Kraków Nowa Huta, małopolskie

Informacje

Opis działalności
Zakład stolarski, który prowadzi Romuald Kaczmarczyk znajduje się w Krakowie. Działalność rozpoczęliśmy w 1998 roku. Zajmujemy się stolarstwem.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest stolarstwo. Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i firm.

Wykonujemy meble na zamówienie, meble z drewna, meble na wymiar, meble do kuchni, meble do salonu, krzesła, stoły, a także inne wyroby z drewna.

Dzięki użyciu specjalistycznych urządzeń i maszyn jesteśmy w stanie wykonać wszelkie artykuły sprawnie i terminowo. Do produkcji naszych wyrobów używamy wysokiej jakości materiałów i komponentów. Podejmujemy się realizacji najbardziej skomplikowanych zadań.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem. Podczas produkcji mebli na wymiar bierzemy pod uwagę wszelkie sugestie Klientów. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem. Mamy doświadczenie, kwalifikacje i wiedzę. Gwarantujemy terminowość, zawsze dotrzymujemy wcześniej umówionych terminów.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy rzetelność i profesjonalną obsługę.

Zapraszamy do kontaktu i nawiązania z nami owocnej współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
małopolskie

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe