Romuald Kaczmarczyk Zakład Stolarski

Produkcja mebli na zamówienie

Meble na zamówienie
ul. Stopki 23, 31-898 Kraków Nowa Huta, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Romuald Kaczmarczyk Zakład Stolarski

Informacje

Opis działalności
W Zakładzie Stolarskim, który prowadzi Romuald Kaczmarczyk, zajmujemy się produkcją wysokiej jakości mebli na zamówienie już od 1998 roku. Nasza siedziba znajduje się w Krakowie. Głównym profilem działalności jest stolarstwo.
Produkty i usługi
Ponad 20-letnie doświadczenie w branży przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i firm.

Wykonujemy:

- meble na zamówienie,

- meble z drewna,

- meble na wymiar,

- meble do kuchni,

- meble do salonu,

- krzesła,

- stoły,

- inne wyroby z drewna według projektu Klienta.

Dzięki użyciu specjalistycznych urządzeń i maszyn jesteśmy w stanie wykonać wszelkie artykuły sprawnie i terminowo. Do produkcji naszych wyrobów używamy wysokiej jakości materiałów i komponentów. Podejmujemy się realizacji najbardziej skomplikowanych zadań.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem. Podczas produkcji mebli na wymiar bierzemy pod uwagę wszelkie sugestie Klientów. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem. Mamy doświadczenie, kwalifikacje i wiedzę. Zawsze dotrzymujemy wcześniej umówionych terminów.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagającego Klienta. Zapewniamy rzetelność i profesjonalną obsługę.

Zapraszamy do kontaktu i nawiązania z nami owocnej współpracy. Siedziba Zakładu Stolarskiego Romualda Karczmarczyka mieści się w Krakowie.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń