Michał Kawula Dryclean

Czyszczenie strumieniowo-ścierne
ul. Wiewiórcza 6, 31-998 Kraków Nowa Huta, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Michał Kawula Dryclean

Informacje

Opis działalności
Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług z zakresu czyszczenia. Posiadamy 3-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych zleceń. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i firm.
Produkty i usługi
Zakres naszych obowiązków obejmuje piaskowanie, czyszczenie strumieniowo-ścierne, czyszczenie suchym lodem, sodowanie, piaskowanie powierzchni, usuwanie zabrudzeń, usuwanie farby, czyszczenie konstrukcji stalowych, czyszczenie kostki brukowej, a także czyszczenie dachów. Dodatkowo specjalizujemy się w piaskowaniu metali, czyszczeniu zbiorników na paliwo, czyszczeniu silosów na pasze i zboża, usuwanie graffiti oraz czyszczenie powierzchni betonowych i drewnianych. Podejmujemy się też dokonywania prac renowacyjnych.

Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń i sprzętów, które pozwalają nam na wielozadaniowość. Korzystamy z wysokiej jakości środków czyszczących, które poradzą sobie z najcięższym zabrudzeniem, a przy okazji nie uszkodzą czyszczonej powierzchni.

Specjalizujemy się również w oczyszczaniu powierzchni z rdzy, starych powłok malarskich i innych trwałych zabrudzeń. Do każdego zadania podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem i dokładnością. Jedną z częściej wykorzystywanych metod czyszczenia jest czyszczenie suchym lodem. Technologia ta polega na wydmuchiwaniu cząstek suchego lodu. Natomiast sodowanie polega na wyrzucaniu rozpędzanych granulek sody ze zbiornika poprzez wąż ciśnieniowy na oczyszczany element.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Podejmujemy się realizacji najbardziej skomplikowanych zadań.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i nawiązania z naszą firmą owocnej współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń