ABM RYSZARD MAZANKIEWICZ ANNA MAZANKIEWICZ-JAWORSKA SPÓŁKA JAWNA

Łączymy tradycje i nowoczesność

Malowanie i lakierowanie proszkowe
ul. Bagrowa 9, 30-733 Kraków Podgórze, małopolskie
Poniedziałek 06:00 - 20:00
Wtorek 06:00 - 20:00
Środa 06:00 - 20:00
Czwartek 06:00 - 20:00
Piątek 06:00 - 20:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(12) 290 03 13
Biuro
122900446
606339922
ABM RYSZARD MAZANKIEWICZ ANNA MAZANKIEWICZ-JAWORSKA SPÓŁKA JAWNA

Informacje

O nas
Nasza firma, to przede wszystkim rzetelna i wykwalifikowana kadra pracownicza, posiadająca wiele lat doświadczenia w branży lakierniczej oraz odpowiednie wyposażenie lakierni stwarzające możliwość powlekania zarówno elementów drobnych, jak i wielkogabarytowych.
Opis działalności
ABM Ryszard Mazankiewicz Anna Mazankiewicz-Jaworska Spółka Jawna to firma ,która istnieje od 30 lat. Pierwotnie istniejąca pod nazwą ABM Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ryszard Mazankiewicz, z powodzeniem rozwijająca swoją działalność w zakresie elektrostatyki proszkowej. Założona została w 1989 roku przez Ryszarda Mazankiewicza, firma wprowadziła wówczas na polski rynek nowoczesne usługi powlekania proszkowego.
Produkty i usługi
Gwarancją wykonania usługi powlekania proszkowego na wysokim poziomie, jest:

- stosowanie sprawdzonych technologii przygotowania powierzchni: technologia niemieckiej firmy NABU Oberflachentechnik GmbH; jak również
wykorzystanie wysokiej jakości farb proszkowych zagranicznych firm: IGP, AkzoNobel, Valspar itp.
Wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom naszych klientów wciąż ulepszamy jakość naszych usług, co zostało uhonorowane wyróżnieniem przez Bussines Club prestiżowym Medalem Europejskim. Obecnie staramy się o uzyskanie certyfikatu QUALICOAT.
Dysponujemy również ślusarnią, gdzie wykonywane są prace pomocnicze i przygotowawcze. Do naszych zadań należy również produkcja i montaż konstrukcji stalowych i aluminiowych (stoły, regały, stelaże, ogrodzenia, balustrady).

Zapraszamy serdecznie do współpracy!

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń