Nzoz Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Ergomed

Twoje zdrowie w dobrych rękach!

Praktyka lekarska
ul. Bonarka 18, 30-415 Kraków Podgórze, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(12) 266 84 82
Nzoz Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Ergomed

Informacje

Opis działalności
Specjalistyczna Przychodnia Ergomed proponuje bezpłatnie usługi z zakresu profilaktyki. Znajdujemy się w Krakowie i Wieliczce. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Ergomed pomaga swoim pacjentom już od 1995 roku. Zapewniamy kompleksowe usługi z zakresu profilaktycznej ochrony zdrowia, a nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm. Dzięki profesjonalnemu podejściu do każdego pacjenta, aktualnie obsługujemy już ponad osiemset firm, a liczba ta z każdym miesiącem rośnie.

Nasza przychodnia zatrudnia ponad dwudziestu lekarzy specjalistów z wielu dziedzin, którzy swoją wiedzę zdobywali na najlepszych uniwersytetach medycznych w kraju. Możemy poszczycić się współpracą z lekarzem rodzinnym i medycyny pracy, stomatologiem, okulistą, laryngologiem, neurologiem, psychiatrą, psychologiem, terapeutą oraz lekarzem uprawnionym do badań kierowców. Oferta usług medycznych jest bardzo obszerna, dzięki czemu możemy kompleksowo zająć się Państwa zdrowiem.

Zapewniamy szeroki zakres badań laboratoryjnych i radiologicznych oraz konsultacje prowadzone przez lekarza rodzinnego. Wykonujemy zarówno diagnostykę wstępną, okresową, jak i wymagane badania kontrolne.

Wyróżnia nas opieka medyczna świadczona na najwyższym poziomie. Sprawnie i rzetelnie wykonujemy swoje obowiązki, w związku z czym niezbędne zaświadczenia o zdolności do pracy można uzyskać podczas jednej wizyty w naszej przychodni. Istnieje także możliwość wykonania badań w zakładach pracy, co bez wątpienia jest dużym udogodnieniem dla pracodawców. W naszej ofercie dostępny jest również pakiet szkoleń z pierwszej pomocy.

Zależy nam na zadowoleniu z jakości obsługi każdegoklienta, dlatego cały czas podnosimy swoje kwalifikacje, które pozwalają nam zaproponować najlepsze metody leczenia. Zadbaj o zdrowie, zaufaj profesjonalistom i zapisz się na konsultację w jednym z naszych gabinetów, które znajdują się w Krakowie oraz w Wieliczce. Czekamy na Państwa telefony już dziś!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Kraków, wielicki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń