"Matrix" Małgorzata Nemś Pracownia Badań Psychologicznych Niepubliczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna

Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci
ul. Brożka 1, 30-405 Kraków Podgórze, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

Kontakt

Telefon
509 828 520
Adres korespondencyjny
ul. Brożka 1, 30-405 Kraków Podgórze, małopolskie

Informacje

"Matrix" Małgorzata Nemś Pracownia Badań Psychologicznych Niepubliczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna działa w branży Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci. Siedziba firmy znajduje się w województwie małopolskim w miejscowości Kraków.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze telefonicznej 509 828 520 możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Z przedstawicielem firmy "Matrix" Małgorzata Nemś Pracownia Badań Psychologicznych Niepubliczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 30-405 Kraków ul. Brożka 1,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy "Matrix" Małgorzata Nemś Pracownia Badań Psychologicznych Niepubliczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.