"Matrix" Marta Ziach Pracownia Badań Psychologicznych Niepubliczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna

Medycyna naturalna
al. 29 Listopada 178A, 31-236 Kraków Prądnik Czerwony, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)

Informacje

"Matrix" Marta Ziach Pracownia Badań Psychologicznych Niepubliczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna działa w branży Medycyna naturalna. Siedziba firmy znajduje się w województwie małopolskim w miejscowości Kraków.
Ponieważ nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, proponujemy kontakt telefoniczny 509 828 520 lub mailowy: badania@psychologiczne.com.pl
Adres wykonywania działalności przez "Matrix" Marta Ziach Pracownia Badań Psychologicznych Niepubliczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna to al. 29 Listopada 178A, 31-236 Kraków. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy "Matrix" Marta Ziach Pracownia Badań Psychologicznych Niepubliczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.