Logos prywatna szkoła podstawowa

Niepubliczna szkoła podstawowa

Prywatne szkoły podstawowe i gimnazja
ul. Celna 9, 30-334 Kraków Podgórze, małopolskie
(2 opinie) napisz opinię
Logos prywatna szkoła podstawowa

Informacje

Opis działalności
LOGOS to niepubliczna szkoła podstawowa będąca kontynuacją edukacji dla przedszkolaków. Edukacją najmłodszych zajmujemy się już od ponad 10 lat. Naszą placówkę znajdą Państwo w Krakowie. Rozwój dzieci wspierany jest przez naszą poradnię logopedyczno-psychologiczną.
Produkty i usługi
Nasza szkoła stara się przede wszystkim zapewnić swoim wychowankom ciepłą, rodzinną atmosferę. U nas nauka łączy się z masą zabawy i uśmiechu. W LOGOS wspieramy dzieci z niepełnosprawnościami. Zatrudniamy kadrę pedagogiczną, która jest otwarta na potrzeby i problemy uczniów. Oferujemy masę zajęć dydaktycznych i fakultatywnych. U nas już od najmłodszych lat dzieci mogą rozwijać swoją kreatywność, poznawać świat i uczyć się nowych języków.

Każdy z uczniów może zapisać się na wybrane przez siebie zajęcia dodatkowe. Nasza oferta edukacyjna obejmuje między innymi:

- zajęcia szachowe,
- zajęcia gry na instrumencie (gitara, pianino),
- zajęcia karate,
- tenis,
- warsztaty dziennikarskie,
- warsztaty fotograficzne,
- kółko malarstwa, rysunku i rzeźby,
- piłka nożna,
- zajęcia z robotyki,
- gimnastyka mózgu.

Co więcej, osoby zainteresowane mogą uczęszczać na zajęcia matematyki w języku angielskim, religii lub etyki. W LOGOS to uczniowie decydują o tym, w jaki sposób chcą się rozwijać. Nasz program nauczania jest spersonalizowany i dostosowany do potrzeb każdego ucznia. Dzieci mogą skorzystać u nas z rozszerzonych programów humanistycznych, artystycznych i badawczych. Oferujemy codzienną naukę języka angielskiego z native speakerem.

Więcej informacji o naszej szkole znajdą Państwo na stronie internetowej. Zachęcamy do kontaktu lub do odwiedzenia naszej placówki osobiście w Krakowie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
małopolskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
S
Sabina
Moje dziecko jest zachwycone, że zapisałam je do tej szkoły. Uwielbia zajęcia dodatkowe, które są w niej organizowane. Regularnie uczęszcza na zajęcia szachowe i zajęcia z robotyki.
B
Bartosz
Świetna szkoła! Cieszę się, że jestem jej uczniem. Jest tutaj bardzo dużo różnego rodzaju zajęć. Ja jestem zapisany na zajęcia z tenisa i piłki nożnej. Ale są tu też zajęcia dla osób, które nie przepadają za sportem.