Logos prywatna szkoła podstawowa

Pomoc konsultacyjno-doradcza dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych

Logopedzi
ul. Celna 9, 30-334 Kraków Podgórze, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Logos prywatna szkoła podstawowa

Informacje

Opis działalności
LOGOS to poradnia logopedyczno-psychologiczna. Zapewniamy wsparcie dzieciom, młodzieży, a także osobom dorosłym. Udzielamy porad rodzicom, nauczycielom i wychowawcom placówek edukacyjnych. Nasza poradnia znajduje się w Krakowie.
Produkty i usługi
Naszym celem jest przede wszystkim wspomóc osoby z różnymi dysfunkcjami. Szczegółowa diagnoza, terapia oraz działalność doradcza skutecznie wpływa na poprawę jakości ich funkcjonowania. Proponowane przez nas zajęcia grupowe pozwolą poradzić sobie dzieciom z trudnościami dyslektycznymi lub emocjonalnymi. Poradnia logopedyczno-psychologiczna LOGOS wpływa też na poczucie własnej wartości u dzieci i młodzieży.

Nasze programy profilaktyczno-doradcze dobrane są indywidualnie do potrzeby każdego uczestnika zajęć. Prowadzimy między innymi:

- diagnozę dojrzałości i gotowości szkolnej,
- diagnozę i terapię dysleksji,
- diagnozę i terapię Metodą Warnkego,
- terapię trudności szkolnych Instrumental Enrichment,
- trening umiejętności społecznych,
- integrację sensoryczną,
- masaż Shantala Body Touch.

Zajęcia grupowe przygotowywane są z uwzględnieniem wieku odbiorcy. Występuje podział na zajęcia dla dzieci i młodzieży. Rodzice, nauczyciele i wychowawcy mogą również skorzystać z naszej pomocy. Specjalne przygotowane scenariusze ułatwią Państwu radzenie sobie z trudnościami dydaktycznymi.

Zachęcamy do przejrzenia szczegółów naszej oferty na stronie internetowej placówki. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego lub do odwiedzenia nas osobiście w Krakowie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
małopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń