Logos prywatna szkoła podstawowa

Przyjazne dzieciom miejsce do nauki i zabawy

ul. Celna 9, 30-334 Kraków Podgórze, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Logos prywatna szkoła podstawowa

Informacje

Opis działalności
LOGOS jest niepubliczną szkoła podstawową i przedszkolem. Najmłodszym organizujemy czas poprzez masę zajęć dydaktycznych, fakultatywnych i rozwojowych. Wspieramy naukę dzieci z niepełnosprawnościami. Nasza placówka edukacyjna znajduje się w Krakowie.
Produkty i usługi
Nasze przedszkole to przede wszystkim ogrom szczęścia i zabawy dla najmłodszych. Z pomocą LOGOS dzieci stopniowo poznają świat. Tworzymy bezpieczne miejsce do rozwoju emocjonalnego, społecznego i ruchowego. Kadra pedagogiczna jest otwarta na każdą potrzebę dzieci i z chęcią pomoże im w rozwiązywaniu problemów. Dbamy o to, aby każde dziecko w swoim tempie poznawało świat i budowało relacje międzyludzkie.

Dzieciom dajemy możliwość rozwoju w każdym aspekcie. Oferujemy ogromną ilość zajęć dodatkowych. U nas to najmłodsi decydują o tym, co chciałyby robić. Proponujemy między innymi:

- naukę języka angielskiego,
- naukę języka hiszpańskiego,
- zajęcia rytmiki z muzyką,
- zajęcia karate,
- zajęcia taneczne,
- gimnastykę ogólnorozwojową,
- zajęcia sensoryczno-motoryczne,
- warsztaty kulinarne,
- warsztaty plastyczne,
- warsztaty florystyczne.

Co więcej, osoby zainteresowane mogą wziąć udział w zajęciach teatralnych i badawczych. Oferujemy również edukację ekologiczną. Nasi wychowankowie mają zapewnioną ciągłą opiekę logopedy i psychologa. Grupa starszaków może także zapisać się na odpłatne zajęcia nauki pływania.

O szczegółach oferty naszego przedszkola dowiedzą się Państwo na stronie internetowej. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub do odwiedzenia naszej placówki w Krakowie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
małopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń