Wypożyczalnia Sprzętu Bankietowego PARTYLAND

Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie naszych klientów!

Organizacja imprez i konferencji
ul. Dąbka 8, 30-732 Kraków Podgórze, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
604 612 841
Adres korespondencyjny
ul. Dąbka 8, 30-732 Kraków Podgórze, małopolskie

Informacje

Opis działalności
Wypożyczalnia sprzętu bankietowego - PARTYLAND
Produkty i usługi
Nasza oferta jest skierowana zarówno do firm jak i osób prywatnych. Wynajmujemy również niewielkie ilości. Nie trzeba kupować sprzętu potrzebnego na jedną uroczystość, podpowiadamy, że można go po prostu wypożyczyć. U nas znajdziecie Państwo szeroki wybór naczyń, krzeseł, obrusów czy dekoracji, w atrakcyjnych cenach, z możliwością dostarczenia i odbioru we wskazane miejsce. Dzięki szerokiej ofercie jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagającego klienta - naszą ofertę można zobaczyć na zdjęciach www.wypozyczalnia-partyland.pl

Wypożyczamy pokrowce na krzesła na wesele, ślub plenerowy, komunie oraz inne ważne uroczystości. Oferujemy Państwu dwa rodzaje pokrowców – eleganckie pokrowce z matowej, białej tkaniny poliestrowej w kolorze białym. Do tego rodzaju pokrowców dołączamy kokardę wykonaną z tej samej tkaniny co pokrowiec z załączoną agrafką, gotową do przypięcia. Pokrowce pasują na większość rodzajów krzeseł. Po odpowiednim upięciu za pomocą dołączonej kokardy z agrafką, można dopasować pokrowce nawet domniejszych krzeseł. Pokrowce pasują m.in na krzesła ISO, na krzesła z wysokim oparciem (do 110 cm) i inne.

Posiadamy również uniwersalne pokrowce elastyczne., dopasowujące się do większości rodzajów krzeseł. Pokrowce elastyczne również są w kolorze białym.

Proponujemy także wynajem dekoracji zarówno weselnych jak również do kościoła. W swym asortymencie posiadamy lampiony, dekoracje do ławek kościelnych oraz pokrowce na klęczniki.

Zawsze staramy się Państwu podpowiedzieć lub zasugerować najlepsze rozwiązanie, tak aby wybór sprzętu był jak najbardziej odpowiedni do okazji.

Rezerwacje przyjmujemy pod numerem telefonu: 604 612 930, 604 612 841 lub e-mail: partyland@onet.eu

Nasza strona: www.wypozyczalnia-partyland.pl Zapraszamy serdecznie!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Oświęcim, Wieliczka, Myślenice, Olkusz, Limanowa, Zakopane, Proszowice, Miechów, Wadowice, Chrzanów

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń