Elan-Vital s.c. Maria i Jan Mostowik

Szeroki wybór artykułów BHP oraz PPOŻ.

Odzież robocza
ul. Długosza 17, 30-512 Kraków Podgórze, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(12) 656 15 88
Elan-Vital s.c. Maria i Jan Mostowik

Informacje

Opis działalności
Firma Elan Vital mieści się na terenie Krakowa. Specjalizujemy się w sprzedaży artykułów BHP oraz PPOŻ. Prowadzimy naszą działalność już od 1990 roku. Sprzedaż prowadzimy stacjonarnie oraz zdalnie.
Produkty i usługi
Nasz sklep to kompleksowa oferta w zakresie odzieży ochronnej, artykułów przeciwpożarowych oraz wielu innych produktów związanych z ochroną. Proponujemy przede wszystkim profesjonalną obsługę, atrakcyjne ceny oraz szybką dostawę.

Funkcjonujemy aktywnie w branży już od prawie trzydziestu lat, w których trakcie udało nam się zdobyć odpowiednie doświadczenie oraz zaufanie sporego grona zadowolonych klientów. Te dwa aspekty pozwalają nam na zapewnienie o najwyższej jakości wszystkich naszych towarów.

Proponujemy Państwu między innymi:

- Odzież ochronną
- Rękawice
- Nauszniki
- Kaski
- Wkładki przeciwhałasowe

Nasza oferta to także szeroki wybór sprzętu związanego z ochroną przeciwpożarową oraz bezpieczeństwem w firmie. Oferujemy detektory gazu, czujniki oraz farby do znakowania. Dodatkowo możemy też polecić gaśnice, apteczki oraz artykuły związane z bezpieczeństwem ruchu.

Dystrybuujemy także artykuły do ochrony twarzy, wśród których możemy polecić maseczki, maski całotwarzowe, filtry oraz urządzenia filtrujące. Proponujemy także szeroki wybór obuwia roboczego takiego jak: buty gumowe, ochraniacze, trzewiki czy półbuty.

Zatrudniany przez nas personel to doświadczeni sprzedawcy, którzy dzięki swojej obszernej wiedzy z zakresu artykułów BHP oraz sporemu stażowi w branży są w stanie zawsze trafnie doradzić i pomóc w wybraniu odpowiedniego produktu.

Wszystkie wymienione wyżej artykuły to tylko część naszego asortymentu. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, w celu sprawdzenia szczegółowej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń