Alucolor sp.j.

Lakiernictwo proszkowe z pasją i precyzją

Malowanie i lakierowanie proszkowe
ul. Gromadzka 66, 30-719 Kraków Podgórze, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Alucolor sp.j.

Informacje

Opis działalności
Alucolor sp.j. to firma funkcjonująca od 1993 roku na terenie Krakowa, zajmuje się lakiernictwem proszkowym.
Produkty i usługi
Lakiernia proszkowa Alucolor to prężnie rozwijająca się firma z prawie 30-letnim doświadczeniem. Połączenie doświadczenia z nieustannie poszerzanymi kompetencjami to przepis naszej firmy na najwyższy poziom oferowanych usług.

Alucolor oferuje zróżnicowaną gamę kolorów, w której znajdą Państwo zarówno podstawowe barwy, jak i te nietypowe i oryginalne – fluorescencyjne czy antyczne. Nasza paleta barw wciąż się powiększa, aby dać Państwu jak największy wybór.

Lakierami proszkowymi można pokryć wszelkiego rodzaju obiekty aluminiowe oraz stalowe, co sprawi, że ich wygląd będzie odświeżony i nowoczesny. Dzięki użyciu dodatkowego podkładu antykorozyjnego osiągamy odpowiednią trwałość i wytrzymałość-np. na niekorzystne warunki atmosferyczne. Zależy nam na długotrwałym efekcie, nasze usługi dostosowane są do osiągnięcia efektu, który jeszcze przez długi czas, będzie cieszył naszych Klientów.

Nasza firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów, dlatego pracujemy na najwyższej jakości produktach. Farby, których używamy, posiadają niezbędne atesty oraz spełniają wszystkie normy jakości Cualicoat. Nasze powłoki lakiernicze zostały zbadane przez Zakład Badawczo-Analityczny Instytutu Farb i Tworzyw w Gliwicach, który potwierdził, że odpowiadają one obowiązującym normom.

Nasi doświadczeni pracownicy od lat zajmujący się lakiernictwem służą radą w doborze odpowiedniego lakieru. Cechami wyróżniającymi nas spośród innych firm na rynku lakierniczym są szybkość i terminowość. Oferujemy również możliwość wykonania usługi ekspresowej, która polega na niemalże natychmiastowej realizacji Państwa zlecenia. Nasza lakiernia znajduje się w bardzo korzystnej lokalizacji, natomiast w trosce o Państwa czas, oferujemy też możliwość transportu z i do naszej pracowni.

Firma Alucolor znana ze swojego profesjonalizmu wykonywała wiele prestiżowych zleceń na terenie całego kraju, jak również za granicą. Referencje wystawione przez Oknoplast-Kraków potwierdzają naszą jakość, terminowość i zachowanie estetyki.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń