Bartosz Nyczek Kancelaria radcy prawnego

Pomoc w sprawach prawnych

Radcy prawni
ul. Kalwaryjska 35a/110a, 30-504 Kraków Podgórze, małopolskie
(7 opinii) napisz opinię
Bartosz Nyczek Kancelaria radcy prawnego
ul. Kalwaryjska 35a/110a, 30-504 Kraków Podgórze, małopolskie
NIP
7951661779
Telefon
Bartosz Nyczek Kancelaria radcy prawnego

Informacje

Opis działalności firmy Bartosz Nyczek Kancelaria radcy prawnego w Kraków
Kancelaria radcy prawnego powstała w 2000 roku. Nasza siedziba znajduje się w Krakowie. Właścicielem działalności jest Bartosz Nyczek.
Produkty i usługi
Zajmujemy się przede wszystkim świadczeniem usług prawnych w sprawach dotyczących przedsiębiorców. Mimo to przyjmujemy także osoby prywatne, zwłaszcza jeśli w grę wchodzą sprawy cywilne. To, co daje nam przewagę nad innymi kancelariami, to fakt nabywania przez właściciela doświadczenia jeszcze przed stworzeniem naszej kancelarii. Może pochwalić się pracą w administracji publicznej oraz w spółkach kapitałowych.

Dzięki temu nasi obecni Klienci to byli pracodawcy lub członkowie organów spółek kapitałowych, które zatrudniały właściciela. Jest to dowód na dokładne i kompletne usługi, jakie Państwu proponujemy.

Prowadzimy między innymi zastępstwa procesowe przed wszelkimi Sądami na terenie miasta Krakowa i okolic (Bochnia, Brzesko, Chrzanów, Miechów, Myślenice, Olkusz, Oświęcim, Sucha Beskidzka, Wadowice, Wieliczka oraz inne miejscowości z województwa małopolskiego). Wykonujemy także przeglądanie akt sądowych i rejestrowych.

Nasza oferta to:

- tworzenie podmiotów gospodarczych, rejestracja w KRS;
- umowy - przygotowywanie i ocena;
- reprezentacja przed sądami;
- windykacja należności;
- prawo cywilne;
- prawo autorskie.

Poza tym proponujemy opracowanie projektów aktów założycielskich, umów lub statutów spółek, fundacji, stowarzyszeń, oraz projekty innych aktów wewnętrznych. Do naszych zadań należy też przygotowanie wniosków do Krajowego Rejestru Sądowego, obsługa prawna zgromadzeń wspólników i akcjonariuszy, posiedzeń rad nadzorczych i zarządów.

Dodatkowo trudnimy się sporządzaniem opinii prawnych; udzielamy porad prawnych i bieżących konsultacji prawnych. Prowadzimy za naszych Klientów negocjacje.

Uzupełnieniem oferty jest reprezentacja w postępowaniach dotyczących aktualizacji opłaty rocznej z tytułu użytkowania wieczystego.

Zapraszamy!
Zasięg działania
Firma Bartosz Nyczek Kancelaria radcy prawnego z lokalizacji: Kraków świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Opinie

(7 opinii) napisz opinię
D
Dominik
Fachowe doradztwo w zakresie prawa. Już kilka razy korzystałem z konsultacji i zawsze jestem zadowolony z naszej współpracy.
I
Irek
Jako przedsiębiorca jestem zadowolony z kilku lat współpracy z kancelarią. Zapewniają mi obsługę prawną na najwyższym poziomie, pod tym względem nie mógłbym trafić lepiej. Szczerze polecam.
E
Ela
Mogłam liczyć na kancelarię przy sprawie spadkowej i tylko dzięki ich rzetelności wszystko poszło po mojej myśli. Prawnicy z prawdziwego zdarzenia.
P
Paweł
Sporządzili potrzebną mi opinię prawną. Rzetelnie wykonana usługa, polecam.
J
Jędrzej
Profesjonalnie opracowali projekt aktu założycielskiego naszej spółki. Doskonała współpraca, serdecznie polecam kancelarię.
A
Aneta
Kancelaria już dwukrotnie pomogła mi w kwestiach prawnych związanych z prowadzeniem działalności. Obecnie była to reprezentacja w postępowaniu administracyjnym. Wysoko oceniam umiejętności zatrudnionych tam prawników i polecam serdecznie.
K
Kamil
W pełni profesjonalna obsługa i pomoc prawna dla mojej firmy. Świetny, z dużym doświadczeniem radca prawny, który zawsze jest nastawiony na pomaganie klientowi. Serdecznie polecam.

Słowa kluczowe

sąd,
krs,