Nyczek Bartosz Kancelaria radcy prawnego

Pomoc w sprawach prawnych

Radcy prawni
ul. Kalwaryjska 35a/110a, 30-504 Kraków Podgórze, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Nyczek Bartosz Kancelaria radcy prawnego

Informacje

Opis działalności
Kancelaria radcy prawnego powstała w 2000 roku. Nasza siedziba znajduje się w Krakowie. Właścicielem jest Bartosz Nyczek.
Produkty i usługi
Zajmujemy się przede wszystkim świadczeniem usług prawnych w sprawach dotyczących przedsiębiorców. Mimo to przyjmujemy także osoby prywatne, zwłaszcza jeśli w grę wchodzą sprawy cywilne. To, co daje nam przewagę nad innymi kancelariami, to fakt nabywania przez właściciela doświadczenia jeszcze przed stworzeniem naszej kancelarii. Może pochwalić się pracą w administracji publicznej oraz w spółkach kapitałowych.

Dzięki temu nasi obecni Klienci to byli pracodawcy lub członkowie organów spółek kapitałowych, które zatrudniały właściciela. Jest to dowód na dokładne i kompletne usługi, jakie Państwu proponujemy.

Prowadzimy między innymi zastępstwa procesowe przed wszelkimi Sądami na terenie miasta Krakowa i okolic (Bochnia, Brzesko, Chrzanów, Miechów, Myślenice, Olkusz, Oświęcim, Sucha Beskidzka, Wadowice, Wieliczka oraz inne miejscowości z województwa małopolskiego). Wykonujemy takżeprzeglądanie akt sądowych i rejestrowych.

Nasza oferta to:

- tworzenie podmiotów gospodarczych, rejestracja w KRS;
- umowy - przygotowywanie i ocena;
- reprezentacja przed sądami;
- windykacja należności;
- prawo cywilne;
- prawo autorskie.

Poza tym proponujemy opracowanie projektów aktów założycielskich, umów lub statutów spółek, fundacji, stowarzyszeń, oraz projekty innych aktów wewnętrznych. Do naszych zadań należy też przygotowanie wniosków do Krajowego Rejestru Sądowego, obsługa prawna zgromadzeń wspólników i akcjonariuszy, posiedzeń rad nadzorczych i zarządów.

Dodatkowo trudnimy się sporządzaniem opinii prawnych; udzielamy porad prawnych i bieżących konsultacji prawnych. Prowadzimy za naszych Klientów negocjacje.

Uzupełnieniem oferty jest reprezentacja w postępowaniach dotyczących aktualizacji opłaty rocznej z tytułu użytkowania wieczystego.

Zapraszamy!

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

sąd,
krs,