Taśma s.c.

Wszystko co potrzebne do łączenia, montażu, znakowania i zabezpieczenia

Taśmy samoprzylepne
ul. Kozia 14, 30-733 Kraków Podgórze, małopolskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Informacje

Opis działalności
"Taśma" specjalizuje się w sprzedaży taśm i klejów przemysłowych. Od 1995roku jesteśmy oficjalnym dystrybutorem amerykańskiego koncernu 3M. Nasza siedziba znajduje się w Krakowie.
Produkty i usługi
Produkty 3M znane są na wszystkich rynkach świata z najwyższej jakości i innowacyjnych rozwiązań. Oferowane przez nas taśmy klejące Scotch i kleje znajdują zastosowanie w niemal każdej gałęzi przemysłu. Dodatkowym naszym asortymentem są taśmy i folie przeznaczone do pakowania i zabezpieczenia towaru.

Naszym klientom oferujemy pełną gamę usług począwszy od prezentacji, przeprowadzania prób do finalnego doboru produktu, który mamy nadzieję spełni Państwa oczekiwania.
Dzięki wieloletnim doświadczeniom naszych pracowników znani jesteśmy z wysokiej kompetencji, rzetelności i terminowości.
Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas innowacyjne produkty pomogą Państwu w rozwiązywaniu technicznych problemów, co zwiększy efektywność, wydajność produkcji oraz komfort pracy przyrównoczesnym zmniejszeniu kosztów wytwarzania.

W ofercie naszej firmy znajdują się:
-taśmy samoprzylepne z nadrukiem
-taśmy jednostronne pakowe zwykłe
-taśmy jednostronne z włóknem szklanym
-taśmy jednostronne winylowe
-taśmy jednostronne metalowe
-taśmy jednostronne teflonowe
-taśmy jednostronne maskujące

Ponadto prowadzimy sprzedaż taśm dwustronnych, np. odpornych na warunki atmosferyczne taśm VHB, błon klejowych, taśm piankowych i rzepów samoprzylepnych. Inne artykuły, które oferujemy w atrakcyjnych cenach to samoprzylepne podkładki stosowane jako nóżki, ograniczniki i odbojniki. Można u nas też zakupić maszyny 3M Matic do zaklejania kartonów, taśmy polipropylenowe i folię stretch oraz pęcherzykową.

Uzupełnieniem asortymentu są kleje. Wśród nich można wyróżnić produkty w aerozolu, wodne, poliuretanowe, a także dwuskładnikowe i do użycia na gorąco.

W przypadku wątpliwości lub problemów chętnie służymy fachową radą i pomocą. Czekamy na telefony i wiadomości mailowe. Więcej informacji o naszej ofercie znajdą Państwo na stronie internetowej Taśma.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
małopolskie

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

3m,