Bestum Anna Czura

Transport, spedycja, dystrybucja

Transport międzynarodowy
ul. Myśliwska 68 pok. 401, 30-718 Kraków Podgórze, małopolskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(2 opinie) napisz opinię
Bestum Anna Czura

Informacje

Opis działalności
Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi transportowe. Bestum swoją siedzibę ma w Krakowie.
Produkty i usługi
Nasza firma działa już od jakiegoś czasu. Zdołaliśmy zyskać doświadczenie i uznanie Klientów indywidualnych oraz partnerów biznesowych, którzy uważają nas za rzetelnego przewoźnika. Stale się rozwijamy, podnosimy jakość naszych usług. Ofertę kierujemy do firm handlowych, produkcyjnych oraz do koncernów handlowych.

Zajmujemy się przewozem ładunków na terenie Polski oraz pozostałych krajów Unii Europejskiej. W zakres kompleksowych usług wchodzi obsługa procesu transportowego, przewóz oraz łączność z kierowcami. Ładunki obejmujemy ubezpieczeniem.

Wykonujemy:
- transport busami - ładunki nie przekraczające wagi 1,5 tony,
- transport całopojazdowy - ładunki o wadze do 24 ton realizowane z wykorzystaniem zestawów o długości przestrzeni ładunkowej 13,6 metra,
- transport częściowy - ładunki zajmujące tylko część przestrzeni ładunkowej,
- transport wymagający chłodzenia
- transport ładunków niebezpiecznych (ADR)

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Zespół naszych pracowników to doświadczeni kierowcy i spedytorzy, którzy służą doradztwem w zakresie organizacji transportu i optymalizacji kosztów.

Świadczymy także usługi dystrybucyjne. Dystrybuujemy art. spożywcze, napoje i alkohol. Posiadamy pojazdy o ładowności od 1-12t. Wyposażone są one w windę załadowczą oraz agregaty chłodnicze.

Zapewniamy obsługę spedycyjną. Dobierzemy trasę i metodę transportu, zajmiemy się nadzorem nad ładunkiem w trakcie jego przewozu i dopilnujemy, aby każdy ładunek był dokładnie zabezpieczony.

Zapraszamy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
H
Hanna
Solidna firma! Zajęli się zaplanowaniem, wykonaniem i nadzorem przewozu moich maszyn na drugi koniec Polski. Nie było żadnych problemów, ekstra.
Z
Zbyszek
Poleca współpracę z tą firmą. Świadczą naprawdę rzetelne usługi transportowe. Przewozili moje ładunki ADR do Niemiec. Wszystko przebiegło zgodnie z planem.