ERKO Kinga Kuciel

Obróbka metali, obróbka skrawaniem, produkcja bram

Obróbka metali
ul. Nowohucka 50, 31-580 Kraków Podgórze, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
ERKO Kinga Kuciel

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Erko istnieje na rynku już od 1997 roku. Naszą specjalnością jest produkcja parapetów, bram i ogrodzeń. Siedziba zakładu mieści się w Krakowie. Oferujemy profesjonalne usługi ślusarskie. Firmą zarządza Kinga Kuciel. Zapraszamy!
Produkty i usługi
Nasz zakład oferuje Państwu różnego rodzaju usługi ślusarskie, takie jak spawanie, frezowanie i cięcie. Zajmujemy się lakierowaniem proszkowym wykonanych elementów. Mamy własne stacje spawalnicze i nowoczesne urządzenia niezbędne do gięcia i formatowania różnych elementów z metali. Do naszych zadań należy też obróbka skrawaniem. Oferujemy:

- lakierowanie proszkowe,
- spawanie,
- frezowanie CNC,
- cięcie,
- gięcie,
- formowanie.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy zajęliśmy się produkcją konstrukcji stalowych i aluminiowych. Wykonujemy różnego rodzaju parapety. Największą popularnością cieszą się bramy i ogrodzenia, które wykonujemy zgodnie z projektem Klienta. Na specjalne zamówienie wykonujemy również schody i barierki, zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Wieloletnie doświadczenie i zdobyte w tym czasie umiejętności i uprawnienia to gwarancja usług najwyższej klasy. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i korzystne warunki współpracy.


Zapraszamy do skorzystania z oferty!
Certyfikaty
Próbując spełniać najwyższe oczekiwania wobec jakości lakierowanych elementów w naszej firmie, rozpoczęliśmy starania o zdobycie renomowanego na całym świecie certyfikatu QUALICOAT.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń