Kancelaria podatkowa doradca podatkowy Grzegorz Pawelec

Porady podatkowe i prawne oraz prowadzenie pełnej i uproszczonej księgowości

Biura rachunkowe
ul. Przemysłowa 13/61-62, 30-701 Kraków Podgórze, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Kancelaria podatkowa doradca podatkowy Grzegorz Pawelec
ul. Przemysłowa 13/61-62, 30-701 Kraków Podgórze, małopolskie
Telefon
Kancelaria podatkowa doradca podatkowy Grzegorz Pawelec

Informacje

Opis działalności firmy Kancelaria podatkowa doradca podatkowy Grzegorz Pawelec w Kraków
Kancelaria Podatkowa, której właścicielem jest Grzegorz Pawelec, znajduje się w Krakowie. Doradca podatkowy razem ze swoimi pracownikami oferuje pomoc na etapie zakładania działalności gospodarczej i w trakcie jej prowadzenia. Ma duże doświadczenie, ponieważ kancelaria rozpoczęła funkcjonowanie w 1994 roku.
Produkty i usługi
Podatki to szerokie zagadnienie, dlatego rola Kancelarii Podatkowej nie ogranicza się tylko do porad dotyczących optymalizacji podatkowej. Klienci biura mogą też skorzystać z pomocy przy zakładaniu, przekształcaniu albo likwidacji działalności gospodarczej i wsparcia w sporach z organami państwa. Na życzenie klientów kancelarii udzielane są im wyjaśnienia dotyczące poszczególnych przepisów związanych z podatkami dochodowymi i innymi daninami, a ponadto możliwe jest zlecenie rozliczenia podatków w ramach obsługi księgowej. Oferta obejmuje pełną i uproszczoną księgowość, w tym rozliczanie takich podatków jak:
-PIT,
-CIT,
-VAT,
-podatek od nieruchomości,
-podatek od czynności cywilnoprawnych.

Oferta dotyczy też audytów dokumentacji US i ZUS oraz analiz i prac przy przygotowywaniu dokumentacji związanej z cenami transferowymi.

Dodatkowo klienci kancelarii mogą skorzystać z usług kadrowo-płacowych. W ramach nich prowadzona jest dokumentacja kadrowa, sporządzane są listy płac oraz przygotowywane są zaświadczenia o zarobkach.

Kontakt z Kancelarią Podatkową można nawiązać telefonicznie i e-mailowo. W trakcie wizyt w biurze zachowywane są wszelkie zasady bezpieczeństwa. Pomieszczenia są regularnie dezynfekowane. Więcej informacji o ofercie znajduje się na stronie internetowej.

Zasięg działania
Firma Kancelaria podatkowa doradca podatkowy Grzegorz Pawelec z lokalizacji: Kraków świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

pit,
cit,
vat,
jpk,