Szachmat Konstrukcje Budowlane

Usługi projektowe - wykonanie projektu, nadzór inwestorski i opinie techniczne

Biura projektowe
ul. Przewóz 40a/53, 30-716 Kraków Podgórze, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Szachmat Konstrukcje Budowlane

Informacje

Opis działalności
Biuro projektów Szachmat założyliśmy na terenie Krakowa w 2005 roku. Do naszych głównych usług należy projektowanie konstrukcji budowlanych dla budynków mieszkalnych, użytkowych, czy przemysłowych. Zapewniamy pełen zakres usług od wstępnego projektu, po doradztwo w kwestii wyboru materiałów budowlanych, technologii wykonania, projekt wykonawczy i nadzór inwestorski podczas całej budowy. W naszej ofercie znajdują się także ekspertyzy i opinie techniczne. Nad realizacją usług czuwa właściciel, Sebastian Matejko.
Produkty i usługi
Głównym autem Biura projektów Szachmat jest nasza wykwalifikowana kadra projektantów. Aktualnie jesteśmy w stałej współpracy z osobami posiadającymi uprawnienia wykonawcze, projektowe i budowlane w zakresie obiektów kubaturowych i zabytkowych, a także robót liniowych. Są to specjaliści w dziedzinach ogólnobudowlanych, drogowych, architektonicznych, konstrukcyjnych i mostowych.

W ciągu ostatnich lat zdobyliśmy doświadczenie podczas realizacji wielu projektów dla domów mieszkalnych, usługowych, czy użyteczności publicznej. Z chęcią nawiążemy współpracę z architektami, inwestorami budowlanymi, czy innymi biurami projektowymi.

Do naszych usług należy także:
- opracowanie projektu wzmocnień wraz z ekspertyzą stanu budynku,
- opracowanie projektu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia dla rozbiórki obiektów,
- opracowanie projektów budowlanych wraz z dokumentacją wykonawczą,
- projektowanie stalowych konstrukcji wsporczych,
- projekty wykonawcze przebudowy i nadbudowy obiektów,
- opracowanie projektów adaptacyjnych,
- opracowanie analizy technicznej do studium wykonalności przebudowy i rozbudowy obiektu.

Oferujemy również adaptację projektów typowych. Wystawiamy opinie techniczne i zajmujemy się projektowaniem architektoniczno-budowlanym oraz zagospodarowania terenu. Przeprowadzamy badanie mykologiczne i mikrobiologiczne budynków.

Podczas realizacji naszych projektów zapewniamy nadzór inwestorki na każdym etapie robót budowlanych. Kontrolujemy harmonogram prac i zgłaszamy ewentualne niezgodności z projektem. Oferujemy też odbiór robót budowlanych. Na życzenie Klientów możemy przeprowadzić optymalizację budynków pod kątem ich energochłonności. Tę czynność wykonujemy w istniejących obiektach lub na etapie projektowym.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu - Biuro projektów Szachmat z Krakowa.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe