Wapdent Centrum Stomatologii

Dentysta, którego się nie boisz

Stomatolodzy i protetycy
Rynek Podgórski 15/2, 30-518 Kraków Podgórze, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Wapdent Centrum Stomatologii
Rynek Podgórski 15/2, 30-518 Kraków Podgórze, małopolskie
NIP
6772176073
Telefon
Wapdent Centrum Stomatologii

Informacje

Opis działalności firmy Wapdent Centrum Stomatologii w Kraków
Na rynku jako Centrum Stomatologii Wapdent funkcjonujemy od ponad 10 lat, a dokładnie od 2008 roku. Naszą siedzibę można znaleźć w Krakowie. Gabinet stomatologiczny prowadzi Anna Pytlik - absolwentka Łódzkiej Akademii Medycznej.
Produkty i usługi
Oferta naszego gabinetu stomatologicznego skierowana jest do dorosłych i dzieci. Dbamy o ich uzębienie zajmując się między innymi stomatologią estetyczną i zachowawczą. Nasza oferta to też chirurgia stomatologiczna, implantologia i protetyka oraz endodoncję.

W zakresie profilaktyki stomatologicznej zajmujemy się przede wszystkim lapisowaniem, lakowaniem i lakierowaniem zębów. Nasza oferta obejmuje też usługi piaskowania zębów i usuwania kamienia nazębnego z pomocą skalera ultradźwiękowego.

W czasie przeprowadzania zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej korzystamy z materiałów ceramicznych, pozwalających nam na wykonanie prac protetycznych, nieróżniących się od własnych zębów pod kątem przezierności, faktury czy koloru. Pacjentom jesteśmy w stanie zaoferować licówki porcelanowe i korony pełnoceramiczne. Dodatkowo możemy zaproponować preparaty do wybielania zębów.

Natomiast dzieciom zapewniamy kompleksową opiekę: zaczynając od wizyty adaptacyjnej, a kończąc na bezwiertłowym opracowaniu ubytków.

Uzupełnienie oferty to protetyka, obejmująca:
- protezy całkowite – osiadające,
- protezy natychmiastowe,
- korony metalowe licowane porcelaną,
- licówki porcelanowe,
- mosty bez szlifowania,
- mosty konwencjonalne.

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem diagnostycznym, a nasz gabinet jest klimatyzowany i odpowiednio dostosowany do potrzeb niepełnosprawnych. Wdrożyliśmy także szereg procedur bezpieczeństwa, żeby świadczone w naszym Centrum Stomatologii Wapdent usługi były jak najbezpieczniejsze.
Zasięg działania
Firma Wapdent Centrum Stomatologii z lokalizacji: Kraków świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń