Plus-Minus s.c. Doradztwo podatkowe

Biuro podatkowe i doradcze dla firm

Biura rachunkowe
ul. Rzemieślnicza 1, 30-363 Kraków Podgórze, małopolskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(2 opinie) napisz opinię
Plus-Minus s.c. Doradztwo podatkowe

Informacje

Opis działalności
Jako biuro rachunkowe Plus-Minus zapewniamy naszym Klientom kompleksową obsługę księgową oraz doradczą dla firm. Dodatkowo prowadzimy doradztwo podatkowe. Nasza siedziba znajduje się na terenie Krakowa.
Produkty i usługi
Istniejemy od 1994, co przekłada się na spore doświadczenie w branży oraz obszerną wiedzę w zakresie rachunkowości czy księgowości. Oferujemy szeroki zakres usług w tych właśnie dziedzinach. Na naszą pomoc mogą liczyć zarówno Klienci indywidualni, jak i właściciele firm.

Zatrudniamy w naszym biurze wykwalifikowanych pracowników, którzy nabywali cenną wiedzę i doświadczenie w branży poprzez wieloletnie działanie w zawodzie. Nieustannie studiujemy przepisy prawne, by zwiększyć swoją efektywność. Większość deklaracji wysyłamy do urzędów drogą elektroniczną, co znacznie oszczędza czas Klienta.

Oferujemy:
- prowadzenie ksiąg handlowych,
- prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów,
- prowadzenie ryczałtowych form rozliczania,
- obsługę kadrową i ZUS,
- obsługa doradcza i księgowa dla firm,
- doradztwo podatkowe.

Ponadto do naszych kompetencji należy również obsługa kadrowo-płacowa firm. Potrafimy sporządzać informacje PIT-11, listy płac, a także wysyłamy deklaracje oraz raporty do ZUS. Klienci mogą również liczyć z naszej strony na pomoc przy ograniczeniu i zmniejszeniu kosztów ponoszonych przy prowadzeniu działalności gospodarczej.

Zachęcamy do skorzystania z oferty i podjęcia współpracy z biurem Plus-Minus w Krakowie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
małopolskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
K
Krystian
Skorzystałem z ich usług, żeby pomogli mi z prowadzeniem swojej działalności gospodarczej. Byłem w tym totalnie zielony, więc potrzebowałem jakiejś rady. Na całe szczęście wyrozumiale podeszli do mojego problemu i sprawnie podpowiedzieli mi co powinienem robić.
R
Robert
Jest to bardzo profesjonalne biuro rachunkowe. Dokładnie wykonują wszystkie działania i obliczenia. Warto skorzystać z ich usług.