Beata Zielińska-Pisarska Gabinet stomatologiczny

W naszym gabinecie zapewniamy kompleksową opiekę stomatologiczną.

Stomatolodzy i protetycy
ul. Saska 25, 30-720 Kraków Podgórze, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Beata Zielińska-Pisarska Gabinet stomatologiczny

Informacje

Opis działalności
Gabinet stomatologiczny prowadzony pod okiem Beaty Zielińskiej-Pisarskiej zlokalizowany jest w Krakowie przy ulicy Saskiej 25. Na terenie gabinetu pacjenci mogą skorzystać z takich usług jak protetyka, wybielanie, zakładanie aparatów i wiele więcej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Gabinet stomatologiczny oferuje szeroką gamę specjalistycznych usług stomatologicznych kierowanych do pacjentów w różnym wieku. Pacjentami placówki są zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe oraz starsze.

Na terenie gabinety przeprowadzane są działania z zakresu profilaktyki, stomatologii zachowawczej, estetycznej oraz protetyki. Dodatkowo oferujemy wybielanie, ortodoncję tj. zakładanie aparatów ruchomych, oraz bezbolesne leczenie kanałowe.

W celu zapewnienie najwyższego poziomu obsługi i komfortu naszych pacjentów od początku działalności współpracujemy ze specjalistycznymi gabinetami chirurgii stomatologicznej, chirurgii szczękowo-twarzowej, implantologii, pedodoncji oraz periodontologii.

W naszym gabinecie zapewniamy kompleksową opiekę stomatologiczną i profesjonalną obsługę z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu.

Rejestracja telefoniczna - 516 252 516

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń