Nm Classic Cars Sp. z o.o.

Renowacje i remonty klasycznych samochodów

Pojazdy zabytkowe i dorożki
ul. Siemienowicza 4, 30-725 Kraków Podgórze, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Nm Classic Cars Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
NM Classic Cars z Krakowa specjalizuje się w kompleksowych renowacjach klasycznych aut, a także świadczy pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu procedury importu oraz rejestracji samochodów zagranicznych.
Produkty i usługi
Firma powstała z pasji i szczerego uczucia do pereł klasycznej motoryzacji, aby zachować je w dobrym stanie i sprawności technicznej. Nie są już one bowiem wyłącznie środkami transportu, ale również zabytkami techniki, a nawet dziełami sztuki użytkowej.

Dlatego też firma zajmuje się przeprowadzaniem kompleksowych renowacji i remontów klasycznych aut, w ramach których wykonuje między innymi:
- diagnostykę pojazdów zabytkowych i youngtimerów
- naprawy eksploatacyjne i regulację
- naprawy i regeneracje instalacji elektrycznych
- naprawy mechaniczne, w tym remonty silników, skrzyń biegów, podwozi i innych elementów układów mechanicznych
- obróbkę strumieniową (piaskowanie, szkiełkowanie, sodowanie)
- renowacje tapicerek samochodowych
- usługi blacharskie i lakiernicze

Każde zlecenia jest realizowane w sposób indywidualny i rozpoczyna się przeprowadzeniem szczegółowych oględzin auta, a następnie przygotowaniem wstępnego planu prowadzonych prac, który będzie zgodny z oczekiwaniami klienta.

Warsztat jest wyposażony w odpowiednie zaplecze techniczne i własny transport, aby poradzić sobie nawet ze skomplikowanymi i nieprzewidzianymi przypadkami.

Ponadto NM ClassicCars świadczy pomoc w przygotowaniu dokumentacji i przeprowadzeniu procedury rejestracji lub importu auta zagranicznego, a także wyszukuje dla swoich klientów części do ich klasycznych aut.

Szczegółowe informacje dotyczące oferty można uzyskać w warsztacie w Krakowie, a także za pośrednictwem strony internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń