Kancelaria Radcy Rrawnego mgr Krzysztof Baran

Obsługa prawna spółek i przedsiębiorców

Radcy prawni
ul. Szafrana 11, 30-363 Kraków Podgórze, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Kancelaria Radcy Rrawnego mgr Krzysztof Baran

Informacje

Opis działalności
Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztofa Barana znajduje się w Krakowie. Działa od 1994 roku, oferując pomoc prawną spółek oraz przedsiębiorców. Do każdej sprawy podchodzi indywidualnie, zapewniając fachową pomoc w rozwiązywaniu najbardziej złożonych problemów.
Produkty i usługi
W kancelarii można uzyskać pomoc w przygotowywaniu projektów umów handlowych, weryfikacji kontrahentów czy negocjowaniu i prowadzeniu procesu zawierania umów. Udzielana jest pomoc w zakresie prawa pracy. Radca prawny pomaga w przygotowywaniu wzorów umów o pracę, przygotowywaniu i korekcie regulaminów pracowniczych oraz rozwiązywaniu sporów.

Zapewnia reprezentację w postępowaniach sądowych, w tym w postępowaniach cywilnych, arbitrażowych czy gospodarczych. Pomaga przygotowywać pozwy oraz inne pisma procesowe. W zakresie prawa spółek oferuje:

- przygotowanie projektów aktów wewnętrznych, regulaminów, uchwał, umów i statutów,
- łączenie się i przekształcanie spółek,
- prowadzenie spraw korporacyjnych,
- przygotowanie dokumentacji w zakresie dokonywania wpisów w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Zajmuje się prawem własności przemysłowej i prawa autorskiego, prowadzeniem postępowań administracyjnych oraz obsługą transakcji sprzedaży i zakupu nieruchomości. Oferuje też windykację należności oraz obsługę w zakresie prawa ochrony konsumentów. Udziela też bieżących konsultacji oraz przygotowuje analizy i opinie prawne.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
bocheński, chrzanowski, krakowski, miechowski, myślenicki, olkuski, wadowicki, wielicki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń