Producent Lemoniady Beelemon

Naturalne napoje bez dodatku cukru

Napoje orzeźwiające i wody
ul. Szafrana 4/41, 30-363 Kraków Podgórze, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
513 050 912
Adres korespondencyjny
ul. Szafrana 4/41, 30-363 Kraków Podgórze, małopolskie

Informacje

Opis działalności
Beelemon to przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją lemoniady z naturalnych składników. Siedziba zakładu znajduje się w Krakowie. W ofercie producenta znajduje się wiele smaków, a każdy z nich jest wyjątkowy.
Produkty i usługi
Lemoniada wytwarzana przez Beelemon to idealny napój orzeźwiający. Innowacyjne rozwiązania pozwoliły na pozbawienie produktu cukru. Słodycz lemoniady pochodzi wyłącznie z miodu wielokwiatowego. Dzięki temu produkty są zdrowe i bezpieczne nawet dla najmłodszych. Unikalna receptura stworzyła smak i naturalny aromat zachwycający o każdej porze roku.

Napój wytwarzany jest ręcznie przez doświadczoną kadrę. Pracownicy nie dodają do produktu żadnych zagęszczaczy, aromatów i barwników. Lemoniada świetnie wpasowuje się jako uzupełnienie diety dla osób, chcących zadbać o szczupłą sylwetkę.

Beelemon wyprodukował kilka rodzajów lemoniady. Każdy smak znalazł swoich wielbicieli. Firma oferuje takie produkty jak:

- lemoniada o smaku cytryny z miodem,
- lemoniada o smaku jabłka, cytryny, miodu i cynamonu,
- lemoniada o smaku limonki z miętą,
- lemoniada o smaku czerwonej pomarańczy, cytryny i miodu.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej przedsiębiorstwa z Krakowa. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń