Expo-Mont S.C. Grzegorz Bogusz Piotr Bogusz

Stoiska targowe, zabudowy wystaw i targów, inne nietypowe konstrukcje na eventy.

Organizacja i sprzęt dla targów i wystaw
ul. Tadeusza Śliwiaka 53 C, 30-798 Kraków Podgórze, małopolskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(3 opinie) napisz opinię
Telefon
(12) 685 53 70
Media społecznościowe
Expo-Mont S.C. Grzegorz Bogusz Piotr Bogusz

Informacje

Opis działalności
EXPO-MONT – Oferujemy zarówno standardową zabudowę targową, jak i indywidualne stoiska targowe. Działamy na terenie całej Polski. 25 lat doświadczenia w branży! Oferujemy wsparcie w całym procesie od projektu stoiska, aż po jego montaż. Autorski projekt stoiska, zastosowanie niekonwencjonalnych i wysokiej jakości materiałów. wsparcie w całym procesie od projektu stoiska, aż po jego montaż!
Produkty i usługi
Pracujemy nieustannie od 1996 roku. Lata doświadczenia pozwalają nam zapewnić możliwie najwyższą jakość obsługi. Posiadamy własne samochody dostawcze i przestrzeń magazynową.

Oferujemy wsparcie w całym procesie od projektu stoiska, aż po jego montaż. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta i pomoc w kontaktach z organizatorami targów.

Na przestrzeni lat zostaliśmy obdarzeni zaufaniem wielu znanych marek, takich jak np. Orlen OIL, Autodesk i Manitowoc. Regularnie budujemy stoiska na targach w całej Polsce, jak choćby na Targach Książki w Krakowie.

Stoiska indywidualne realizujemy zarówno przy użyciu sprawdzonych systemówwystawienniczych, jak i różnych materiałów niekonwencjonalnych takich jak drewno, metal, PCV i szkło. Każdorazowo wykonujemy autorski projekt stoiska uwzględniający specyfikę imprezy, warunki na miejscu i specjalne życzenia Wystawcy. Zapewniamy pełne wyposażenie stoiska w gotowe elementy takie jak meble (krzesła, stoliki) czy osprzęt sanitarny (zlewy, lodówki – AGD). Oferujemy również niestandardowe elementy w zabudowie – nietypowe podłogi (podesty, panele podłogowe, PCV), zaprojektowane przez Nas elementy jak lady, gabloty, ekspozycje, podwieszane sufity i inne.

Użyczamy własny sprzęt multimedialny do użytku na stoiskach (telewizory, nagłośnienie, nietypowe oświetlenie) wraz z okablowaniem i wstępną konfiguracją przy montażu.

Stoiska standardowe konstruowane są na podstawie uniwersalnego systemu wystawienniczego „OCTA”. Składa się on z ośmiokątnych aluminiowych słupków i łączników (najczęściej w kolorze białym lub srebrnym) wypełnionych ściankami. Zabudowa w takim systemie ma wiele zalet – umożliwia bardzo prostą rozbudowę, pozwala zachować niskie koszty (ze względu na możliwość wielokrotnego użycia materiałów) oraz zapewnia bardzo szybki montaż. Zabudowa tego typu najlepiej sprawdzi się przy realizacji imprez targowych i eventów, ale nada się również do mniejszych wystaw i ekspozycji.
Marki i specjalizacje
Przez cały okres działalności Naszej firmy mieliśmy przyjemność budować stoiska dla Naszych klientów na wielu targach i centrach kongresowych w całej Polsce, między innymi: EXPO-KRAKÓW, EXPO SILESIA, Targi Kielce, Ptak Warsaw EXPO, EXPO XXI, Międzynarodowe Targi Poznańskie, MAKiS, ICE Kraków czy Targi Lublin.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
R
Remigiusz
Zamówiliśmy u nich stanowisko na imprezę plenerową. Jest idealnie takie, jakie chcieliśmy, żeby było. Prezentuje się świetnie.
M
Mariusz
Podoba mi się to stanowisko. Niby mały boks, a można w nim wszystko zmieścić. Jest idealnie zaprojektowane. To wszystko zasługa tych fachowców.
K
Kymiiii
Bardzo się cieszę, że ktoś może tak dokładnie i szybko rozstawić moje stanowisko na targach. Bardzo to usprawni całą moją pracę.