Media Gold Zbigniew Rzycki Mariusz Wojtas sp. j.

Produkcja gier, opakowań i akcesoriów tekturowych

Opakowania papierowe i tekturowe
ul. Tadeusza Śliwiaka 53B, 30-797 Kraków Podgórze, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
505 500 591
Adres korespondencyjny
ul. Tadeusza Śliwiaka 53B, 30-797 Kraków Podgórze, małopolskie

Informacje

Opis działalności
Media Gold to spółka należąca do Zbigniewa Rzyckiego i Mariusza Wojtasa. Firma z Krakowa zajmuje się produkcją wyrobów tekturowych i ich zadrukowywaniem. Realizuje nawet najtrudniejsze zlecenia dla podmiotów działających w różnych branżach.
Produkty i usługi
Szybko, dokładnie i za konkurencyjną stawkę. Tak produkuje wyroby z tektury firma Media Gold. W doskonale wyposażonym zakładzie realizuje nawet najbardziej skomplikowane projekty, w tym te dotyczące gier. Lubiane przez wszystkich i ciekawe gry, jakie drukuje przedsiębiorstwo to gry planszowe, karty, gry logopedyczne i gry edukacyjne. Ponadto za pomocą druku cyfrowego wykonywane są puzzle, książeczki tekturowe dla dzieci i nadruki na opakowaniach. Opakowania produkowane przez Media Gold to m.in.:
-pudełka jednoczęściowe,
-pudełka dwuczęściowe,
-pudełka z dnem krzyżowym,
-pudełka dla branży farmaceutycznej,
-pudełka dla branży spożywczej,
-pudełka na gry.

Kartony mogą być wykończone w sposób wybrany przez klienta. Służą do tego różne lakiery, np. matowe, błyszczące, perłowe, o strukturze skórki pomarańczy oraz folie, brokat i hot-stamping. Pudełka mogą być też wykonane z okienkiem, wytłoczeniami i naniesionym alfabetem Braille’a dla niewidomych.

Poza wymienionymi artykułami zakład opuszczają też segregatory z nadrukami, zawieszki i przekładki.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o firmie Media Gold i produkowanych przez nią artykułach. Więcej, w tym zdjęcia zrealizowanych zleceń znajdą Państwo na stronie internetowej. W sprawie zamówień można kontaktować się telefonicznie albo za pośrednictwem poczty mailowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe