"Mistor" Hale Namiotowe

Namioty i hale namiotowe
ul. Wielicka 22 A (Wilelicka 22a ), 30-552 Kraków Podgórze, małopolskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
602 473 843
Adres korespondencyjny
ul. Wielicka 22 A (Wilelicka 22a ), 30-552 Kraków Podgórze, małopolskie

Informacje

O nas
Nasze przedsiębiorstwo funkcjonuje w branży namiotów i zadaszeń już od wielu lat. Od początku działalności zajmujemy się produkcją oraz oferujemy wynajem tych konstrukcji. W czasie wieloletniej praktyki udało nam się stworzyć liczne autorskie projekty, które zapewniają szybki montaż i efektowny wygląd każdej hali. Wszystkie realizacje powstały w oparciu o bogatą wiedzę architektoniczną naszych specjalistów i wysokojakościowe materiały. Dzięki lekkiej konstrukcji, bez konieczności stawiania fundamentów, możemy postawić halę bez zezwoleń na budowę i to w jeden dzień. Możemy Państwu zaproponować dowolny produkt w wersji standardowej z naszej oferty, bądź przygotować specjalny projekt dostosowany do Państwa indywidualnych preferencji oraz wymagań.
Opis działalności
Nasza oferta obejmuje zarówno sprzedaż jak i wynajem namiotów oraz hal namiotowych. Hala namiotowa to duży obiekt o szerokości 10m, 12m, lub 15m i dowolnej długości (możliwość przedłużania co 5m).Można je wykorzystywać jako: namiot imprezowy, magazyn, zadaszenie, stoisko promocyjne, namiot handlowy, namiot ogrodowy lub inny cel który wymaga szybkiego zadaszenia.
Produkty i usługi
Przedsiębiorstwo MISTOR zajmuje się zarówno sprzedażą, jak i wynajmem namiotów oraz hal namiotowych. Hala namiotowa jest dużym obiektem o szerokości 10m, 12m, lub 15m i dowolnej długości (możliwość przedłużania co 5m). Można ją wykorzystywać jako:

magazyn,
zadaszenie,
powierzchnię handlową,
namiot ogrodowy,
bądź jako inny obiekt, który wymaga szybkiego zadaszenia w dowolnie wybranym miejscu.
Szczególnie chcielibyśmy polecić namiot imprezowy, który jest mniejszym obiektem, pozwalającym na zadaszenie powierzchni nieprzekraczającej 25m2. Dzięki tym rozwiązaniom można zorganizować nieduże imprezy okolicznościowe, bądź wykorzystać obiekt jako stoisko promocyjne oraz targowe.

Zarówno hale namiotowe, jak i namioty bankietowe posiadają rozsuwane ściany boczne, dzięki którym możliwe jest bezkolizyjne wejście większej ilości osób a także, jeśli to konieczne, wjazdu wózków widłowych lub samochodów ciężarowych.

We współpracy z firmą MISTOR istnieje możliwość wyposażenia hal w drewnianą podłogę ułożoną na stalowej kratownicy, która zapewnia stabilność nawet na różnorodnych nierównościach terenu (np. trawa lub łąka).
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
małopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń