Wytwórnia Mrożonek Zofia Kobiela

Mrożonki
ul. Wodna 2a, 30-556 Kraków Podgórze, małopolskie
(1 opinia) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(5)
(4)

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Mrożonki. Wytwórnia Mrożonek Zofia Kobiela ma swoją siedzibę w miejscowości Kraków w województwie małopolskim.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: wkobiela@wp.pl lub telefonicznej 510 171... możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Siedziba firmy Wytwórnia Mrożonek Zofia Kobiela znajduje się pod adresem 30-556 Kraków ul. Wodna 2a,. Jeżeli korzystasz z nawigacji GSP, pomocne mogą okazać się dokładne współrzędne geograficzne firmy: [kopiuj]
Przedsiębiorstwa operujące w branży w większości oferują:
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy Wytwórnia Mrożonek Zofia Kobiela znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
A
Anita
O jeju.... wszytskie pierogi, które jadłam byly wyśmienite! Leniwe, kopytka i knedle ze śliwkami tez! Wielkie gratulacje! I wielkie dziękuję, za te domowe pyszności :) Jestem Państwa fanka
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.