Auto-Hol Pek Pomoc drogowa

Całodobowa pomoc drogowa.

Pomoc drogowa
ul. Łużycka 43/49, 30-658 Kraków Podgórze Duchackie, małopolskie
(2 opinie) napisz opinię
Auto-Hol Pek Pomoc drogowa

Informacje

Opis działalności
Działamy dla Państwa od 1996 roku. Nasza siedziba znajduje się w Krakowie, ale działamy na terenie całego kraju. Świadczymy dla Państwa całodobową pomoc drogową. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkty i usługi
Jesteśmy dla Państwa niezależnie od dnia i godziny. Od 1996 roku świadczymy dla Państwa całodobową pomoc drogową. Zajmujemy się zarówno holowaniem pojazdów, jak i drobnymi naprawami na drodze. Uruchomimy dla Państwa awaryjnie auto, nie narażając go na jeszcze większą usterkę, jaką może być niestosowane już otwieranie samochodów na „pych”. Nasi pracownicy to doskonali fachowcy, którzy nie tylko przyjadą na czas, ale zdiagnozują auto, a do tego doradzą wybór odpowiedniego mechanika.

Zajmujemy się również transportem maszyn. Dzięki specjalistycznie przystosowanym pojazdom jesteśmy w stanie transportować sprzęt na terenie całej Polski. Nasze holowniki posiadają podnośniki HDS – dzięki temu możemy ładować i przewozić praktycznie wszystko, co mieści się na lawecie i masą nie przekracza jej parametrów. Gwarantujemy konkurencyjne ceny.

Zakres naszych działań to:

- holowanie aut,
- awaryjne otwieranie,
- awaryjne uruchamianie,
- zmiana kół,
- transport maszyn.

Możemy transportować na naszej lawecie dwa pojazdy jednocześnie. Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do podjęcia współpracy z Auto-Hol Pek.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
B
bonus
Usługi dźwigowe świadczone na wysokim poziomie.
X
xyz
Podjęli się holowania naszego autobusu po awarii, dziękujemy, w razie potrzeby na pewno ponownie skorzystamy z usług firmy Auto-Hol.