Renata Jaster Zespół Zarządców i Pośredników Nieruchomości "Atrium"

Nieruchomości
ul. Czarnogórska 6 lok. 39, 30-638 Kraków Podgórze Duchackie, małopolskie
(2 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

Kontakt

Telefon
502 530 998
Adres korespondencyjny
ul. Czarnogórska 6 lok. 39, 30-638 Kraków Podgórze Duchackie, małopolskie

Informacje

Siedzibą Renata Jaster Zespół Zarządców i Pośredników Nieruchomości "Atrium" jest Kraków w województwie małopolskim. Działalność firmy koncentruje się na branży Nieruchomości.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Renata Jaster Zespół Zarządców i Pośredników Nieruchomości "Atrium" poprzez telefon: 502 530 998 .
Firma świadczy działalność pod adresem 30-638 Kraków ul. Czarnogórska 6 lok. 39,. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby Renata Jaster Zespół Zarządców i Pośredników Nieruchomości "Atrium": [kopiuj]
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników Renata Jaster Zespół Zarządców i Pośredników Nieruchomości "Atrium" oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
M
Mieszkaniec
2019-06-30 19:47:32
Nie polecam. Rozliczają mieszkańców w sobie tylko wiadomy sposób, który niezgodny jest z rzeczywistością. Robią dobre wrażenie i nic więcej. Każde ich działanie musi zostać wymuszone przez mieszkańców. Poszukajcie raczej innej firmy
M
Mieszkaniec
2019-04-17 11:53:29
Fatalna administracja. Nikomu nie polecam. Stosują jakieś dziwne metody na rozwiązywanie problemów. Nie zawsze zgodne z prawem. Na wszystko trzeba długo czekać. Brak decyzyjności.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.