Petron FHU Piotr Pawlik

Autoryzowany serwis Candy oraz Whirlpool

Serwis sprzętu AGD
ul. Dauna 49A, 30-629 Kraków Podgórze Duchackie, małopolskie
(4 opinie) napisz opinię
Petron FHU Piotr Pawlik

Informacje

Opis działalności
Jako firma Petron świadczymy usługi serwisowe dla sprzętów AGD oraz usługi gazowe. Nasza siedziba znajduje się w Krakowie. Właścicielem jest Piotr Pawlik.
Produkty i usługi
Działamy w branży od 2011 r. Przez ten czas udało nam się ugruntować swoją pozycję na rynku i zdobyć rzesze zadowolonych Klientów, czego dowodem jest certyfikat Firmy Godnej Zaufania.
Nasza działalność odbywa się w dwóch obszarach. Pierwszym z nich jest serwisowanie sprzętów AGD wielu renomowanych marek jak HOOVER, MASTERCOOK-FAGOR, AMICA, ELECTROLUX, ZANUSSI, AEG, INDESIT, BEKO, BOSCH, SIEMENS. Dodatkowo jesteśmy autoryzowanym serwisem firm CANDY oraz WHIRLPOOL.

Naprawiamy i konserwujemy:
- pralki,
- lodówki,
- zlewozmywarki,
- okapy,
- odkurzacze,
- mikrofalówki,
- płyty indukcyjne i elektryczne,
- kuchenki gazowe - gazowo-elektryczne,
- piekarniki.

Dysponujemy własnym warsztatem z nowoczesną aparaturą techniczno-pomiarową oraz zapleczem transportowym, które umożliwia nam odbiór wadliwego sprzętu, a następnie jego ponowne dostarczenie pod adres Klienta. Na wykonane naprawy udzielamy 6-miesięcznej gwarancji.

Drugim profilem naszej działalności są kompleksowe usługi gazowe. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia na dozór i eksploatację instalacji gazowych. Zajmujemy się montażem, regulacją, naprawą i konserwacją urządzeń gazowych jak kuchenki, termy i bojlery.

Wykonujemy ponadto takie czynności jak:
- lokalizacja i usuwanie wycieku gazu,
- wydanie protokołu szczelności,
- uszczelnianie instalacji gazowych,
- modernizacja instalacji gazowych.

Działamy sprawnie i solidnie. Zdobyte doświadczenie i odpowiednie zaplecze techniczne, pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
brzeski, krakowski, Kraków, miechowski, wielicki

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
M
Marek
jestem zadowolony z usługi. Naprawa szybka i skuteczna, Pan serwisant uprzejmy.
T
tomasss
jestem zadowolony z serwisu. Technik przyjechał, zdiagnozował sprzęt i bardzo szybko otrzymałem wyceny niezbędnych do naprawy części
M
Małgorzata
naprawa płyty indukcyjnej przebiegła bardzo szybko i fachowo. Polecam
Z
K
zawiedziony klient
Przy naprawie kuchenki gazowo-elektrycznej /nie działały iskrowniki/ diagnosta postawił diagnozę, że przełącznik wielofunkcyjny jest do wymiany na 100%. Po zakupie tego wyłącznika i wymianie nadal nie działały iskrowniki. Zgłoszona reklamacja - błędna diagnoza - nie została uznana. Dopiero inna firma dokonała naprawy - instalator stwierdził, że wymiana przełącznika wielofunkcyjnego była zbędna bo ta część nie ma nic wspólnego z układem iskrownika. Poniosłem niepotrzebne koszty w wysokości 129zł /za diagnozę i przełącznik/. NIE POLECAM TEJ FIRMY.

Słowa kluczowe