Lek.Wet. Krzysztof Serwacki Przychodnia Weterynaryjna

Specjalistyczna opieka weterynaryjna

Lecznice weterynaryjne
ul. Kordiana 60, 30-653 Kraków Podgórze Duchackie, małopolskie
Poniedziałek 09:00 - 19:00
Wtorek 09:00 - 19:00
Środa 09:00 - 19:00
Czwartek 09:00 - 19:00
Piątek 09:00 - 19:00
Sobota 09:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
(5 opinii) napisz opinię
Lek.Wet. Krzysztof Serwacki Przychodnia Weterynaryjna
ul. Kordiana 60, 30-653 Kraków Podgórze Duchackie, małopolskie
NIP
7391268318
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
603666119
126542400
Lek.Wet. Krzysztof Serwacki Przychodnia Weterynaryjna

Informacje

Opis działalności firmy Lek.Wet. Krzysztof Serwacki Przychodnia Weterynaryjna w Kraków
Lek. wet. Krzysztof Serwacki prowadzi własną Przychodnię Weterynaryjną. Działalność powstała w 1997 roku, a jej siedziba znajduje się w Krakowie.
Produkty i usługi
Zapewniamy usługi pielęgnacyjne, profilaktyczne oraz lecznicze w zakresie weterynarii. Naszym zadaniem jest dbanie o dobra kondycję Państwa zwierząt oraz chronienie ich przed chorobami, pasożytami i innymi zagrożeniami.

By zwierzę było zdrowe i silne należy regularnie kontrolować jego stan oraz pilnować terminów szczepień. Zalecane są również zabiegi profilaktyczne.


Działamy w obszarach takich, jak:
- położnictwo,
- stomatologia,
- onkologia,
- kardiologia,
- chirurgia,
- kardiologia,
- dermatologia,
- ortopedia,
- radiologia,
- ultrasonografia.

Przeprowadzamy badania laboratoryjne, a w tym analizę krwi, testy w kierunku chorób zakaźnych i niedoborów, badania moczu i kału. Diagnozujemy i leczymy szereg chorób wewnętrznych, takich jak na przykład choroby układu pokarmowego, wątroby, układu moczowego, tarczycy czy układu nerwowego zwierząt.

Poza tym świadczymy usługi w zakresie identyfikacji Państwa pupili. Znakujemy je mikrochipami, wydajemy paszporty i zapewniamy przygotowanie dokumentacji niezbędnej do wyjazdu zwierząt za granicę.

Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Firma Lek.Wet. Krzysztof Serwacki Przychodnia Weterynaryjna z lokalizacji: Kraków świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
krakowski, Kraków

Aktualności

weterynarz

10.09.2023

Leczeniem gryzoni domowych i królików zajmuje się Przychodnia Weterynaryjna Krzysztofa Serwackiego. Przychodnia jest miejscem, w którym mogą Państwo uzyskać fachową poradę, a także regularnie badać swoich pupili. Podczas wizyty wykonamy dokładne badania kontrolne, a w razie potrzeby rozpoczniemy leczenie. Dostępne są u nas również lekarstwa przeznaczone do stosowania u zwierząt domowych. Po dodatkowe informacje zapraszamy na stronę internetową.

weterynarz

01.07.2023

Szukasz przychodni, która zajmuje się leczeniem kotów? Jesteś we właściwym miejscu! W Przychodni Weterynaryjnej Krzysztofa Serwackiego mamy zespół doświadczonych lekarzy weterynarii, którzy są w stanie zapewnić Twojemu kotu wysokiej jakości opiekę. Możemy leczyć różne schorzenia i choroby, w tym pasożyty, choroby skóry i wiele innych. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach.

weterynarz

01.05.2023

Przychodnia Weterynaryjna lek. wet. Krzysztofa Serwackiego to miejsce, do którego możesz zabrać swojego psa na leczenie. Oferujemy szeroki zakres usług, w tym leczenie pasożytów wewnętrznych i zewnętrznych, szczepienia, a także leczenie chorób skóry i alergii. Gwarantujemy, że personel zapewni Twojemu pupilowi profesjonalną opiekę i odpowie na wszelkie pytania. Więcej informacji znaleźć można na naszej stronie internetowej.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(5 opinii) napisz opinię
M
Michał
Polecam z czystym sumieniem. Od lat przychodzę tutaj z moimi psami i zawsze mogę liczyć na miła i profesjonalną obłogę.
M
Maria
lekarze tej przychodni to ludzie kochający zwierzęta- z powołaniem. Miłe podejście i fachowa opieka. Bardzo polecam
N
nieznany
To jest super lecznica dla zwierzątek ! Anna
N
nieznany
To jest super lecznica dla zwierzątek ! Anna
M
Marta
rewelacyjne podejście i opieka nad psim pacjentem, w dodatku długo otwarte w dni powszednie i świeta.