FC Auto S.C.

Sklep, serwis - samochody francuskie.

Sprzedaż części samochodowych
Marcowa 11, 30-658 Kraków Podgórze Duchackie, małopolskie
poniedziałek 08:00 - 17:00
wtorek 08:00 - 17:00
środa 08:00 - 17:00
czwartek 08:00 - 17:00
piątek 08:00 - 17:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(12) 265 00 38
Adres korespondencyjny
Marcowa 11, 30-658 Kraków Podgórze Duchackie, małopolskie

Informacje

Opis działalności
Citroen, Peugeot, Renault - serwis i części. Wykonujemy pełen zakres napraw mechanicznych i elektromechanicznych, a także zapewniamy fachową pomoc w doborze części zamiennych, zarówno oryginalnych jak i zamienników.
Produkty i usługi
Oferujemy części nowe oryginalne oraz zamienniki - wszystkie w konkurencyjnych cenach, ponadto zapewniamy fachową obsługę i pomoc przy doborze właściwych elementów.
Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową - jednak ze względu na szeroką gamę modeli i wersji samochodów oraz wiążące się z tym częste trudności w doborze części samodzielnie przez klienta - nie prowadzimy sklepu internetowego, tylko prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy podając dane samochodu celem dobrania właściwej części.

Regenerujemy tylne belki zawieszenia, elektryczne podnośniki szyb oraz rezystory dmuchawy wnętrza. Wykonujemy także naprawy mechanicznych skrzyń biegów wsamochodach Citroen, Peugeot, Renault.

części do aut francuskich, części do samochodów francuskich, serwis Peugeot, serwis Citroen, Serwis Renault, części do Peugeota, części do Citroena, części do Renault, części zamienne do aut francuskich, części do francuzów, zamienniki do Peugeota, zamienniki do Citroena, zamienniki do Renault, regeneracja tylnych belek zawieszenia, części Peugeot, części Citroen, części Renault
Marki i specjalizacje
Specjalizujemy się w sprzedaży części do samochodów francuskich - Citroen, Peugeot, Renault, ale istnieje możliwość zamówienia części do większości samochodów na rynku.

części do aut francuskich, części do samochodów francuskich, serwis Peugeot, serwis Citroen, Serwis Renault, części do Peugeota, części do Citroena, części do Renault, części zamienne do aut francuskich, części do francuzów, zamienniki do Peugeota, zamienniki do Citroena, zamienniki do Renault
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
chrzanowski, Kraków, miechowski, myślenicki, olkuski, oświęcimski, proszowicki, wadowicki, wielicki

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń