FC Auto s.c.

Działamy jako sklep i serwis samochodów francuskich już od 2007 roku

Sprzedaż części samochodowych
ul. Marcowa 11, 30-658 Kraków Podgórze Duchackie, małopolskie
Poniedziałek 8:00 - 17:00
Wtorek 8:00 - 17:00
Środa 8:00 - 17:00
Czwartek 8:00 - 17:00
Piątek 8:00 - 17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
FC Auto s.c.

Informacje

Opis działalności
W Przedsiębiorstwie FC Auto zajmujemy się sprzedażą części samochodowych oraz wykonywaniem napraw mechanicznych i elektromechanicznych samochodów marek Citroen, Peugeot i Renault już od 2007 roku. Nasza siedziba znajduje się w Krakowie, a założycielami są Filip i Mateusz Siadak. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Przedsiębiorstwie FC Auto działamy prężnie już od niemal półtorej dekady. Zajmujemy się przede wszystkim świadczeniem szerokiego zakresu usług serwisowych i konserwacyjnych dla samochodów francuskich marek, takich jak Peugeot, Renault i Citroen. Prowadzimy również sklep, w którym jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom szeroki asortyment części zamiennych i nie tylko do samochodów tych marek.

Posiadamy w asortymencie takie części jak między innymi:

- tłumiki,
- opony,
- alufelgi,
- żarówki i lampy.

Działając na rynku już od trzynastu lat, mieliśmy okazję poznać oczekiwania naszych klientów. Przekłada się to na znakomitą obsługę klienta. Do każdego z Państwa podchodzimy indywidualnie, wsłuchując się w Państwa życzenia i oferując rady poparte wieloletnim doświadczeniem.

Do każdego naprawianego przez nas samochodu podchodzimy tak, jak gdyby był nasz własny - naprawimy każdą usterkę w sposób sprawny, dokładny i szybki. Zachowujemy przy tym niskie koszty napraw, które uzyskujemy dzięki owocnej współpracy zawartej przez nas z producentami części zamiennych do tego typu pojazdów. Zajmujemy się zarówno naprawą części mechanicznych pojazdu, jak i również elektromechaniką.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej oficjalnej strony internetowej, gdzie znaleźć można szczegółowe informacje dotyczące oferty, a także dane kontaktowe i szczegóły o naszej firmie.

Zapraszamy serdecznie do kontaktowania się z nami telefonicznie lub poprzez wiadomość mailową. Odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w doborze właściwych części do Państwa samochodu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
chrzanowski, krakowski, miechowski, myślenicki, olkuski, oświęcimski, proszowicki, suski, wadowicki, wielicki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe