Mg Lekarze Rodzinni Gruziel Magdoń Spółka Partnerska

Lekarze rodzinni Medycyna rodzinna spełnia funkcję koordynatora i doradcy.

Praktyka lekarska
ul. Przykopy 13, 30-612 Kraków Podgórze Duchackie, małopolskie
(6 opinii) napisz opinię
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
122650075
Mg Lekarze Rodzinni Gruziel Magdoń Spółka Partnerska

Informacje

Opis działalności
Medycyna rodzinna spełnia funkcję koordynatora i doradcy przy korzystaniu ze złożonej i specjalistycznej sieci placówek medycznych. Jesteśmy przekonani, iż model ten poprawia jakość opieki i zwiększa skuteczność leczenia. Kierując się wygodą pacjenta tworzymy listę placówek przez nas szczególnie rekomendowanych. Zapraszamy też do skorzystania z orzecznictwa z zakresu medycyny sportowej.
Produkty i usługi
Nasza oferta obejmuje kompleksową opiekę medyczną. Sporym zainteresowaniem cieszą się konsultacje w poradni z lekarzem rodzinnym. W naszej przychodni przyjmują również lekarze specjaliści - nasi Pacjenci mogą skorzystać z usług pulmonologa, ortopedy, kardiologa czy psychiatry dziecięcego.

Możemy także zaproponować konsultacje z lekarzem medycyny sportowej. Istnieje także możliwość umówienia wizyt domowych dla Pacjentów obłożnie chorych i tych, których stan zdrowia nie pozwala na wizytę w poradni.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo pełną ofertę, zachęcamy również do kontaktu.

Zapraszamy do GM Lekarze Rodzinni.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
E
Eryk
Pomagają w doborze najlepszego leczenia i traktują pacjenta kompleksowo. Szczerze polecam i rekomenduję.
E
Edyta
Wspaniały, profesjonalny lekarz rodzinny z dużą wiedzą, przyjmujący pacjentów uprzejmie, z szacunkiem i rzeczywistym zaangażowaniem.
M
Michał
Ci lekarze i lekarki są specjalistami w swoim fachu, niezwykle kompetentni i pomocni.
Ł
Łukasz
Najlepsza przychodnia w Krakowie, polecam!
B
Beata
Niesamowicie sympatyczni, młodzi lekarze, którzy poświęcają pacjentom czas, dokładnie badają. Rzadko kiedy czuję się dobrze u lekarza rodzinnego, tutaj byłam już dwa razy i dwa razy było to bardzo pozytywne doświadczenie.
K
Kamila
Profesjonalna i przy tym sympatyczna obsługa, zarówno pracowniczek oraz pracowników rejestracji, jak i samych lekarek i lekarzy. Możliwość rejestracji do lekarza ogólnego w tym samym dniu, w którym zapisano się do przychodni.