Mg lekarze rodzinni Gruziel Magdoń Spółka partnerska

Lekarze rodzinni Medycyna rodzinna spełnia funkcję koordynatora i doradcy.

Praktyka lekarska
ul. Przykopy 13, 30-612 Kraków Podgórze Duchackie, małopolskie
poniedziałek 08:00 - 18:00
wtorek 08:00 - 18:00
środa 08:00 - 18:00
czwartek 08:00 - 18:00
piątek 08:00 - 18:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
(12) 265 00 75
122650075
606747371
Adres korespondencyjny
ul. Przykopy 13, 30-612 Kraków Podgórze Duchackie, małopolskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Medycyna rodzinna spełnia funkcję koordynatora i doradcy przy korzystaniu ze złożonej i specjalistycznej sieci placówek medycznych. Jesteśmy przekonani, iż model ten poprawia jakość opieki i zwiększa skuteczność leczenia. Kierując się wygodą pacjenta tworzymy listę placówek przez nas szczególnie rekomendowanych. Zapraszamy też do skorzystania z orzecznictwa z zakresu medycyny sportowej.
Produkty i usługi
Medycyna rodzinna spełnia funkcję koordynatora i doradcy przy korzystaniu ze złożonej i specjalistycznej sieci placówek medycznych. Jesteśmy przekonani, iż model ten poprawia jakość opieki i zwiększa skuteczność leczenia. Kierując się wygodą pacjenta tworzymy listę placówek przez nas szczególnie rekomendowanych zostawiając oczywiście ostateczną decyzję dotyczącą wyboru opieki specjalistycznej samym Pacjentom.

Wszechstronność opieki medycznej to kompetencje indywidualne oraz całego zespołu. Każdy z nas ma swój własny pomysł i kierunek rozwoju, a wspólnym fundamentem jest chęć zapewnienia najlepszej opieki swoim Pacjentom – dlatego dobrze się rozumiemy i uzupełniamy.

Jedną z zalet dobrego i profesjonalnego lekarza rodzinnego powinna być jego dostępność. Chcąc zapewnić Państwu dobrą opiekę z naszej strony proponujemy trzy możliwości kontaktu z Waszym lekarzem:
- porada telefoniczna
- konsultacja w poradni
- wizyta domowa

Misja
„Medycyna rodzinna jest specjalizacją medyczną zapewniającą stałą i wszechstronną opiekę zdrowotną jednostce i rodzinie. Jest szeroką specjalizacją integrującą nauki biologiczne, kliniczne i behawioralne. Zajmuje się osobami w każdym wieku i obojga płci, każdym układem organów i każdą jednostką chorobową.”

„Medycyna rodzinna obejmuje zdrowotną opiekę lekarską nad rodziną w aspekcie somatycznym, psychicznymi społecznym.”

Definicje medycyny rodzinnej mówią o zapewnieniu dostępności do opieki zdrowotnej dla pacjentów, o ciągłości i wszechstronności tej opieki oraz o jej koordynacji. Najistotniejszym jest fakt, że medycyna ta nie ogranicza się do pewnych schorzeń, lecz zajmuje się całością problemów człowieka.

Tym zasadom hołdujemy jako zespół tworzący GM Lekarze Rodzinni. Chcemy, by dostępność, ciągłość, wszechstronność i koordynacja opieki zdrowotnej dla Pacjentów stanowiły filary naszej praktyki.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
małopolskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
Kamila
Profesjonalna i przy tym sympatyczna obsługa, zarówno pracowniczek oraz pracowników rejestracji, jak i samych lekarek i lekarzy. Możliwość rejestracji do lekarza ogólnego w tym samym dniu, w którym zapisano się do przychodni.