Piotr Gaca Cool Komfort

Cool Komfort - komfort o jakim marzysz!

Serwis i instalacja klimatyzacji
ul. Sanocka 11 /13, 30-620 Kraków Podgórze Duchackie, małopolskie
poniedziałek 8:00 - 19:00
wtorek 8:00 - 19:00
środa 8:00 - 19:00
czwartek 8:00 - 19:00
piątek 8:00 - 19:00
sobota 8:00 - 19:00
niedziela Zamknięte
(3 opinie) napisz opinię

Kontakt

Telefon
530 025 540
Adres korespondencyjny
ul. Sanocka 11 /13, 30-620 Kraków Podgórze Duchackie, małopolskie

Informacje

O nas
Serwis ,naprawa, sprzedaż ,montaż klimatyzatorów, systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, Obsługa serwisowa urządzeń i całej sieci zarówno w domu mieszkaniu jak i w biurze szpitalu czy dużej firmie

Serwis klimatyzacji
Wszystkim naszym klientom oferujemy kompleksowy serwis klimatyzacji, dzięki czemu będziecie Państwo mogli w każdym dowolnym momencie uzyskać fachową pomoc, gdyż jesteśmy dyspozycyjni przez całą dobę. serwis klimatyzacji to przede wszystkim naprawa sprzętu w krótkim czasie. Ponadto serwis klimatyzacji szczególną uwagę przywiązuje do ochrony środowiska, dlatego też w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo użytkowników mocno staramy się aby nasze usługi miały na niekorzystny wpływ.
Opis działalności
Zajmujemy się sprzedażą, montażem, naprawą i serwisem urządzeń klimatyzacyjnych do mieszkań biur, lokali gastronomicznych czy hal przemysłowych.
Produkty i usługi
Nasza firma oferuje usługi z zakresu doboru, montażu, serwisu, diagnostyki i naprawy urządzeń klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych w Krakowie jak również na terenie całego województwa małopolskiego oraz śląskiego. Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych jak i firm i instytucji.

Klimatyzacja
Oferujemy profesjonalny dobór, montaż, serwis urządzeń klimatyzacyjnych.
W naszej ofercie znajdują się:
- klimatyzatory inverterowe split
- systemy multi split
- klimatyzatory komercyjne - kanałowe, kasetonowe, podstropowe

Wentylacja
Możemy zaoferować Państwu doradztwo techniczne w zakresie systemów wentylacji mechanicznej, ich montaż oraz serwis.

W naszej ofercie znajdują się:
- standardowe aparaty nawiewne, wywiewne a także z pełną wymianą powietrza,
- centrale wentylacyjne z odzyskiem ciepła,
- rozbudowane systemy z zastosowaniem energooszczędnych pomp ciepła, nagrzewnic wodnych oraz centralnego systemu chłodzenia

Wybierając naszą firmę wybieracie Państwo korzystne ceny indywidualnie wyliczane dla każdej inwestycji, krótkie terminy realizacji, solidność i jakość używanych materiałów, serwis 24h a co najważniejsze wykwalifikowanych specjalistów z pasją, którzy robiąc to czym się interesują, robią to dobrze.

Oferujemy urządzenia wiodących marek: Fujitsu, Panasonic, LG, Toshiba, Samsung, Gree, Carrier, Airwell, Sinclair.


Zajmujemy się systemami klimatyzacji, montażem, serwisem oraz nadzorem urządzeń klimatyzacyjnych. Instalacje wykonujemy zarówno w pojedynczych pomieszczeniach jak i w kilku czy kilkudziesięciu pomieszczeniach w układzie centralnym. Oferowane przez nas produkty posiadają certyfikaty oraz wymagane atesty higieniczne, dzięki czemu jesteśmy w stanie w pełni sprostać i zapewnić naszym klientom szeroki asortyment produktów.

awaria klimatyzacji, czyszczenie klimatyzacji, czyszczenie klimatyzacji, dobór klimatyzacji, dobór klimatyzacji, klimatyzacja do apteki, klimatyzacja do apteki, klimatyzacja do biur oraz inne
Marki i specjalizacje
Oferujemy urządzenia klimatyzacyjne i wentylacyjne wiodących firm - LG, GREE, Samsung, Toshiba, Fujitsu, Sinclair, Airwell, Panasonic zarówno do domów prywatnych, jak i firm i instytucji.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
bocheński, brzeski, chrzanowski, limanowski, myślenicki, olkuski, oświęcimski, Tarnów, wadowicki, wielicki

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
A
Anna
Najlepsza firma w okolicy z klimatyzatorami, polecam
A
D
Andrzej D.
Świetna robota.
P
A
P. Agata
Zamówiłam 2 klimatyzatory do biura. Montaż oraz jakość były wyższe niż się spodziewałam. Zamiast tzw. garażowej roboty i podejścia "zrób szybko i do domu" pełen profesjonalizm. Panowie dokładnie zabezpieczyli miejsce pracy, zachowali wszelką staranność i nie było dla nich żadnym problemem wypuszczenie więcej kabla zasilającego, gdyż planowałam przenieść gniazdko w jednym z pomieszczeń. Jeszcze raz gorąco Polecam i na pewno zobaczymy się na corocznym serwisie i przeglądzie urządzenia.