Komet Kącik K.

Obsługa kotłów gazowych i nie tylko

Usługi gazownicze
ul. Stojałowskiego 27/54, 30-611 Kraków Podgórze Duchackie, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Komet Kącik K.
ul. Stojałowskiego 27/54, 30-611 Kraków Podgórze Duchackie, małopolskie
NIP
6791865980
Telefon
Komet Kącik K.

Informacje

Opis działalności firmy Komet Kącik K. w Kraków
Firma Komet oferuje klientom sprzedaż, montaż oraz serwis kotłów gazowych i nie tylko. SIedziba działalności znajduje się w Krakowie. Założycielem jest Krzysztof Kącik, który zaprasza do przeczytania oferty.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności są kompleksowe usługi gazownicze. Firma Komet specjalizuje się w naprawie piecyków gazowych, ze szczególnym uwzględnieniem urządzeń marki Junkers. Działa już od trzech dekad. Do podstawowych czynności wykonywanych przez firmę należy przede wszystkim czyszczenie pieców gazowych. W ofercie znajdują się między innymi:

- kotły kondensacyjne,
- kotły konwencjonalne,
- urządzenia na paliwa stałe,
- kotły stojące,
- kotły wiszące.

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło na zdobycie głębokiego zaufania wśród wielu osób. Swoim Klientom Komet gwarantuje najwyższą jakość usług, profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Interesanci mogą liczyć na krótkie terminy realizacji zleceń oraz najlepsze ceny na rynku. Oferta kierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i większych przedsiębiorstw.

Więcej informacji na temat oferty znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęca się do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń