Kancelaria Księgowa Anna Skarła

Oferujemy obsługę księgową firm i klientów prywatnych

Biura rachunkowe
ul. Wysłouchów 14 lok. 34, 30-611 Kraków Podgórze Duchackie, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Kancelaria Księgowa Anna Skarła

Informacje

Opis działalności
Kancelaria Księgowa znajduje się w Krakowie. Działalność rozpoczęliśmy w 1997 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług rachunkowych. Właścicielką jest Anna Skarła.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług księgowych. Posiadamy 22-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i firm.

Zakres naszych obowiązków obejmuje obsługę kadrowo-płacową, doradztwo podatkowe, prowadzenie ksiąg rachunkowych, ewidencję VAT, prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, przygotowywanie sprawozdań finansowych, rozliczanie PIT, a także badanie sprawozdań finansowych. Dodatkowo zajmujemy się przygotowywaniem dokumentów księgowych dla klientów. Pomagamy również przy zakładaniu własnej działalności gospodarczej oraz przy sporządzaniu sprawozdań do GUS.

Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, co pozwala nam na wielozadaniowość.Jesteśmy też na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami i regulacjami prawnymi, o czym informujemy naszych klientów. Księgowość to nie tylko nasza praca, ale i pasja, dlatego do każdego zadania podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem i dokładnością.

Ponadto oferujemy doradztwo podatkowe, a także weryfikowanie ksiąg i wyprowadzanie zaległości księgowych.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Podejmujemy się realizacji najbardziej skomplikowanych zadań.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagających klientów. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i nawiązania z nami owocnej współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, krakowski, Kraków

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń