Dominik Jaromin

Osuszanie budynków
ul. Żabiniec 47 lok. 1, 31-215 Kraków Prądnik Biały, małopolskie
(10 opinii) napisz opinię

Kontakt

Strona www
Telefon
510 679 669
Adres korespondencyjny
ul. Żabiniec 47 lok. 1, 31-215 Kraków Prądnik Biały, małopolskie

Informacje

Opis działalności
Głównym profilem naszej działalności jest lokalizowanie i usuwanie wszelkich awarii wodnych. Posiadamy doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i przedsiębiorstw. Nad prawidłowym przebiegiem prac czuwa właściciel Dominik Jaromin.
Produkty i usługi
Zakres naszych obowiązków obejmuje Zakres naszych obowiązków obejmuje lokalizowanie awarii wodnych, osuszanie budynków, remontowanie mieszkań po zalaniach, wykonawstwo odbiorów technicznych mieszkań, lokalizowanie kun w izolacjach dachów, wyszukiwanie łasic, poszukiwanie przyczyn wilgoci, a także usuwanie uszkodzeń w instalacjach wodnych.

Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń i sprzętów, które pozwalają nam na sprawną i bezproblemową realizację zleceń. Jesteśmy w stanie odnaleźć nawet najmniejszą usterkę.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania z Państwa strony, które dotyczą naszej działalności.

Specjalizujemy się w ozonowaniu budynków, czyli usuwaniu nieprzyjemnych zapachów, zarodników pleśni, wirusów lub chorobotwórczych drobnoustrojów.

Drugą specjalnością naszej firmy jest lokalizowanie gryzoni, które mogą przebywać w izolacji dachu. Ich obecność często skutkuje pogryzionym materiałem izolacyjnym dachu, takim jak wełna mineralna. Zwierzęta te wydają nieprzyjemny zapach i odgłosy, które nasilają się nocną porą. Do naszych zadań należy zlokalizowanie szkodnika, montaż urządzenia odstraszającego kuny, a także sporządzenie dokumentacji dla ubezpieczyciela.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagającego klienta.

Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu i nawiązania z nami owocnej współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(10 opinii) napisz opinię
S
Stanisław
Firma na medal, szybko, fachowo i w przyjemnej atmosferze.
R
Robert
Firma działa bardzo profesjonalnie. Pomogła w osuszeniu domu po wycieku. Dobry kontakt, szybkie działanie, fachowe wykonanie. Profesjonaliści których z chęcią polecam.
J
Jacek
Dobre ceny, szybki dojazd i wykonana praca. Miły kontakt, jak dla mnie firma na medal. Polecam!
S
Szymon
Na fachowców nie czekałem długo, sama praca również wykonana błyskawicznie. Wszystko w miłej i profesjonalnej atmosferze.
A
Agata
Panowie wykonali wszystko jak należy, jestem wdzięczna za wykonane prace i chętnie skorzystam z ich usług w przyszłości.
B
J
Bartosz J.
Solidna firma która zna się na swojej pracy.
W
Wojciech
Bardzo profesjonalna firma. Przyjechali, nie było żadnego zastanawiania się tylko zabrali się za prace. Wszystko wykonano szybko i solidnie. Tacy fachowcy to skarb.
M
Marek
Nie mogę narzekać fachowcy wykonali kawał dobrej roboty. Polecam
K
M
Karol M.
Bardzo przyjemna współpraca, firma wywiązała się wzorowo ze swoich obowiązków. Polecam
P
Paweł
Porządna firma, nie musiałem długo czekać. Wszystkie roboty zostały wykonana szybko, a co najistotniejsze także solidnie. Nie było problemów. Bardzo przyjemna współpraca jak najbardziej polecam firmę innym.