Zielona Firma Sp. z o.o.

Zajmujemy się projektowaniem i montażem paneli fotowoltaicznych na dachach

Wytwarzanie energii odnawialnej
ul. Bociana 22A, 31-231 Kraków Prądnik Biały, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Zielona Firma Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Zielona Firma Sp. z o.o. znajduje się w Krakowie. Działalność prowadzimy od 2009 roku. Zajmujemy się projektowaniem, montażem i serwisem instalacji fotowoltaicznych. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i firm.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest projektowanie i montaż paneli fotowoltaicznych. Posiadamy 10-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku.

Oferujemy instalacje fotowoltaiczne, panele fotowoltaiczne, moduły fotowoltaiczne, systemy fotowoltaiczne, baterie słoneczne, ogniwa słoneczne, instalacje pv, a także instalacje on-grid.

Wykonujemy audyt techniczny, co pozwala na dobór optymalnej instalacji, a także sporządzamy dokumentację techniczną dla klientów. Pomagamy także w doborze rodzaju finansowania instalacji. Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń i sprzętów, które pozwalają nam na wielozadaniowość.Podejmujemy się realizacji najbardziej skomplikowanych zadań.

Fotowoltaika dla firm jest coraz częściej wybieraną opcją, która pozwala znacząco zredukować koszty prowadzenia działalności oraz pozwala uniezależnić się od dostawców energii elektrycznej. Coraz więcej klientów stawia na ekologiczne rozwiązania, co pozwala na ochronę otaczającego nas środowiska.

Nasze produkty są wodoszczelne, wyróżniają się także niezawodnością łączeniową. Oferujemy instalacje fotowoltaiczne, które są wysoce odporne na deszcz, śnieg, wysoką temperaturę oraz promieniowanie UV.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Ich wiedzę i umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe.

Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i nawiązania z nami owocnej współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń