Interprodukt Jan Biłko

Wytrzymałe drzwi i okna to nasza specjalność.

Drzwi
ul. Bociana 4a, 31-231 Kraków Prądnik Biały, małopolskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
(12) 419 01 00
Adres korespondencyjny
ul. Bociana 4a, 31-231 Kraków Prądnik Biały, małopolskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Firma Interprodukt znajduje się w Krakowie. Na rynku istnieje od 2002 roku. Zajmuje się produkcją i sprzedażą różnego rodzaju drzwi. Właścicielem jest Jan Biłko.
Produkty i usługi
W ramach działalności firmy przedstawiamy naszą ofertę obejmującą produkty charakteryzujące się wysoką jakością zarówno materiałów, jak i wykonania.

Kompleksowo obsługujemy naszych klientów, począwszy od zaprojektowania, produkcji aż do montażu. W terminowej realizacji zleceń pomaga nam wykwalifikowana kadra pracowników oraz renomowane i sprawdzone narzędzia.

Świetliki, okna oraz drzwi szklane zaprojektowane są w ten sposób, aby przepuszczały jak najwiecej naturalnego światła do pomieszczeń.

Posiadamy również szeroką ofertę drzwi, takich jak:
- drzwi industrialne,
- drzwi przeciwpożarowe szklane,
- drzwi stalowe płaszczowe,
- drzwi przeszklone uniwersalne,
- drzwi do piwnicy.

Prowadzimy również produkcję okien przeciwpożarowych, stalowych, a także okien przeciwpożarowych wewnętrznych. Oferujemy także różne rodzaje klap rewizyjnych. Produkty dopasowane są do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych klientów.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i kontaktu telefonicznego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, które związane sąz ofertą.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i odwiedzenia siedziby firmy Interprodukt w Krakowie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Kraków

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
L
Lena
Okna wysokiej jakości, które wzbogacają wnętrza i sprawiają, że zyskują swój własny urok. Jestem bardzo zadowolona z wykonania.