Interprodukt Jan Biłko

Drzwi i okna do zadań specjalnych

Drzwi
ul. Bociana 4a, 31-231 Kraków Prądnik Biały, małopolskie
(6 opinii) napisz opinię
Interprodukt Jan Biłko

Informacje

Opis działalności
Od 2002 roku zajmujemy się produkcją i sprzedażą drzwi i okien. Nazywamy się Interprodukt i gorąco zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkty i usługi
Korzystając z naszej oferty Klienci mają szansę zapewnić sobie najwyższej jakości drzwi i okna. Produkujemy je z najlepszych dostępnych materiałów i narzędzi, uwzględniając między innymi również ich przeznaczenie.

Współpraca z nami zaczyna się od projektu. Nasz dział projektowy dokładnie zbada Państwa potrzeby, a na ich podstawie opracuje najlepsze rozwiązania, zarówno pod względem finansowym jak i przeznaczeniem produktu.

Okna oraz drzwi szklane zaprojektowane są w ten sposób, aby przepuszczały jak najwięcej naturalnego światła do pomieszczeń.

Posiadamy również szeroką ofertę drzwi, takich jak:
- drzwi industrialne,
- drzwi przeciwpożarowe szklane,
- drzwi stalowe płaszczowe,
- drzwi przeszklone uniwersalne,
- drzwi do piwnicy.
Każde z nich przechodzi kontrolę jakości zanim oddamy je do Klienta. Podobnie jak to w przypadku okien. Po produkcji produktu oferujemy jego montaż. Okna jakie zapewniamy naszym Klientom to:
- okna przeciwpożarowe,
- okna stalowe,
- okna przeciwpożarowe wewnętrzne.
Oferujemy także różne rodzaje klap rewizyjnych. Produkty dopasowane są do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych klientów.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i kontaktu telefonicznego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, które związane są z ofertą.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i odwiedzenia siedziby firmy Interprodukt w Krakowie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
I
Ibuwin
Polecam. Zdecydowałem się na zakup drzwi na zamówienie właśnie w firmie Interprodukt. Ich jakość jest po prostu doskonała.
H
Hrawulec
Serdecznie polecam firmę Interprodukt. Współpraca z nimi była naprawdę bardzo udana. Widać, że realizacje, jakie oferują swoim Klientom, są naprawdę godne zaufania.
K
kiwanuka
Szybkie wykonanie oraz bardzo miła współpraca.
K
konrafau
Bardzo miła obsługa.
S
Słodkaa98
Rzetelna firma!
J
Jakub
Jedna z lepszych firmy odpowiedzialnych za konstrukcje stalowe przeszklone.