"Archibud" Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Projektowo-Budowlanych

Budownictwo przemysłowe
ul. Bociana 6, 31-231 Kraków Prądnik Biały, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(1)

Kontakt

Telefon
(12) 415 58 63
Adres korespondencyjny
ul. Bociana 6, 31-231 Kraków Prądnik Biały, małopolskie

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Budownictwo przemysłowe. "Archibud" Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Projektowo-Budowlanych ma swoją siedzibę w miejscowości Kraków w województwie małopolskim.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności "Archibud" Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Projektowo-Budowlanych, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: biuro@archibud.pl lub telefon: (12) 415 58 63
Z przedstawicielem firmy "Archibud" Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Projektowo-Budowlanych możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 31-231 Kraków ul. Bociana 6,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom "Archibud" Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Projektowo-Budowlanych, spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.