Energotechmar Marek Panuś

Części zamienne dla przemysłu

Obróbka metali
ul. Bociana 6, 31-231 Kraków Prądnik Biały, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
601 964 154
Adres korespondencyjny
ul. Bociana 6, 31-231 Kraków Prądnik Biały, małopolskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo usługowe Energotechmar funkcjonuje od 2002 roku. Siedziba firmy znajduje się w Krakowie. Osoba decyzyjna to Marek Panuś.
Produkty i usługi
Dla właścicieli firmy bardzo ważny jest ciągły rozwój, który prowadzi do dostosowania się potrzeb rynku. Sprawą pierwszorzędną jest jakość oferowanych usług i produktów, połączona z konkurencyjną ceną.

Przedsiębiorstwo Energotechmach specjalizuje się w dystrybucji części zamiennych dla przemysłu:

- hutniczego,
- surowców skalnych i mineralnych,
- maszynowego,
- hutniczego,
- energetycznego.

Firma oferuje wiele elementów zamiennych, takich jak sprężyny, koła zębate, obudowy łożysk czy wałki i wały. Części zamienne sprawdzą się w pompach wirowych, młynach, kruszarkach oraz przenośnikach.

W sklepie dostępna jest szeroka gama elementów rurociągów - kolana, łuki czy kolektory. Duży wybór odlewów, sprężyn czy sprzęgieł pomoże naprawić wiele urządzeń przemysłowych.

Firma obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i przedstawicieli mniejszych lub większych firm. Wszystkie zamówienia wykonywane są przez przedsiębiorstwo terminowo i dokładnie, ponieważ zadowolenie klienta to dla Energotechmar sprawa priorytetowa.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy na stronie internetowej oraz do odwiedzenia jej siedziby w Krakowie.
Certyfikaty
Certyfikat Jakości 9001:2000 wydany prze Dekrę

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń