Michał Czuba Perros

Perros - z miłości do zwierząt!

Artykuły zoologiczne
ul. Chełmońskiego 17, 31-301 Kraków Prądnik Biały, małopolskie
poniedziałek 11:00 - 19:00
wtorek 11:00 - 19:00
środa 11:00 - 19:00
czwartek 11:00 - 19:00
piątek 11:00 - 19:00
sobota 10:00 - 12:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(12) 357 43 43
608668505
608668506
salon@perros.pl
Adres korespondencyjny
ul. Chełmońskiego 17, 31-301 Kraków Prądnik Biały, małopolskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Salon Perros powstał w 2008 roku i od tego czasu staliśmy się jednym z bardziej popularnych popularnych i cenionych salonów w Krakowie i Małopolsce. W tym czasie nabraliśmy doświadczenia, wypracowaliśmy swoje autorskie metody pracy i zyskaliśmy uznanie wśród właścicieli zwierząt. Centrum Zoologiczne Perros to nie tylko sklep zoologiczny i salon strzyżenia psów ale szkoła strzyżenia psów.
Produkty i usługi
W naszym Centrum Zoologicznym czeka na Państwa profesjonalna i kompleksowa obsługa oraz doradztwo w zakresie opieki, pielęgnacji i zachowania zwierząt.

W salonie groomerskim stosujemy autorski "Program Bezstresowego Strzyżenia Psów", opracowany na bazie doświadczenia wieloletniej pracy z psami oraz doświadczeń w terapii zachowań z psami problemowymi. Strzyżemy, trymujemy, kąpiemy oraz świadczymy inne usługi pielęgnacyjne zarówno według wzorców FCI jak i na indywidualne życzenie klienta.

Sprzedajemy między innymi:

- smycze,
- karmy dla psów i kotów
- obroże,
- legowiska,
- szczotki,
- książki z poradami.

W sklepie zoologicznym prowadzimy sprzedaż najlepszych i sprawdzonych artykułów, fachowo doradzamy w wybraniu odpowiednich akcesoriów niezbędnych dla Państwa zwierzaka. Nie sprzedajemy w naszym sklepie tanich kiepskich karm marketowych (reklamowanych w TV), karm na wagę, kolczatek, obroży elektrycznych ani innych artykułów sprawiających ból zwierzęciu.

Sprzedajemy naturalne pożywienie dla zwierząt czyli BARF. Pies jest zwierzęciem mięsożernym, jego szczęki, układ pokarmowy, sposób trawienia i przyswajania pokarmy stworzyła natura by jadł surowe mięso. Doradzamy w dobraniu odpowiedniej diety i odpowiednich rodzajów mięsa indywidualnie dla każdego klienta.
Prowadzimy kursy groomingu. Kurs trwa aż 4 tygodnie, jest prowadzony w 2 osobowych grupach i zapewniamy pracę przy co najmniej 60 psach, opiekę behawiorysty, pomoc w racjonalnym urządzeniu salonu i sklepu zoologicznego. Czas i struktura naszego kursu wynika z doświadczenia w przyuczaniu obecnie pracujących groomerów w salonie; przy kursie trwającym mniej niż 4 tygodnie w wieloosobowych grupach nie ma możliwości dobrego nauczenia się manualnej zdolności jaką jest grooming, wszystkich fryzurkażdej z ras psów.

Prowadzimy poradnie behawioralną gdzie pracujemy z psami sprawiającymi problemy wychowawcze. Prowadzimy indywidualne szkolenia posłuszeństwa psów. Prowadzimy poradnie dietetyczną z naturalnego pożywienia dla psów i kotów.
Marki i specjalizacje
- Grooming
- Sklep Zoologiczny
- Bezstresowe strzyżenie psów i kotów
- BARF
- Kursy Strzyżenia Psów
- Hotel dla zwierząt
- Porady Behawioralne
- behawioryzm zwierząt
- Pomoc dla schroniska
- Centrum Zoologiczne

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń